31.12.2017 13:49 | Son Güncelleme: 31.12.2017 13:49

Daha İyi Eğitim, Daha Mutlu Öğrenci, Öğretmen, Veli, Daha Keyifli Bir Türkiye ve Dünya İçin Nice Yıllar...

İki binli yıllara girdik, gireceğiz derken, 17 yıl geride kaldı. Zaman öylesine hızlı akıp gidiyor ki, önemli olan, ona değer katan güzellikler ve geride bıraktığı tortular. İşte onların en başında eğitim geliyor. Niye mi?..
E-Posta: aguclu@milliyet.com.tr / editor@egitimajansi.com
İki binli yıllara girdik, gireceğiz derken, 17 yıl geride kaldı. Zaman öylesine hızlı akıp gidiyor ki, önemli olan, ona değer katan güzellikler ve geride bıraktığı tortular. İşte onların en başında eğitim geliyor. Niye mi?..

Eğitimle insan olduğumuzun farkına varıyoruz, eğitimle güzellikleri hissediyor, öğrenmeyi, üretmeyi, paylaşmayı, korumayı, saygıyı, hoşgörüyü, yenilenmeyi, hakkı, hukuku, adaleti, demokrasiyi, kısacası her şeyi, eğitimle kazanıp, eğitimsizlikle kaybediyoruz!

Eğitim Ajansı olarak, 2017 ve önceki yıllarda olduğu gibi yine hep eğitimin öğreten, araştıran, sorgulayan, hesap soran, bilgilendiren ve gülen yüzünü sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Emrah Akbıyık, Ebru Bolat, Arzu Kalaylı, günün gelişmelerini an be an sizlerle paylaşıyor, bazen haftada bir kaç gün bazen de daha sık veya daha uzun aralıklarla görüşlerini bizlerle Ömer Orhan, Alaaddin Dinçer, Özkan Göğercin, Mustafa Seven, Damla Aktan, Yeliz Ünal, Metin Çana, Hasan Güneş, Şahin Aybek, Bilgin Pelister, Ersan Ertürk, Doğan Ceylan, Öznur Pektik, Şevket Gedik ve görüşlerini ve yorumlarını  sizlerle paylaşan yazar ve konuk yazar arkadaşlarımızla sonsuz teşekkür ediyor, yeni yıllarını canı gönülden kutluyoruz. Eğitim gibi zor ve meşakkatli bir yolda yılmadan mücadele verdikleri  için!..

Yeni yıl, eğitimin önemine inan herkese daha fazla güzellikler getirsin ve inandıkları yolda yanlız olmadıklarını asla akıllarından hiç çıkarmasınlar. Hep onlarla birlikte olacağız...
Eğitim, bilim, akıl ve gelecek için mücadele edenler, zaman zaman, dışlanmışlık ve pişmanlık duyguları yaşasalar da, er ya da geç, mücadeleyi kazanan hep onlar oluyor.

Daha çok okuyan, daha çok düşünen, daha çok öğrenen, daha çok paylaşan, huzurulu, sağlıklı, kazançlı ve bir o kadar da keyifli bir yıl dileğiyle, yüreğinizden sevgi, yüzünüzden gülücük hiç eksik olmasın ...
Bu Haberi Hemen Paylaş!
Facebook Twitter Linkedin
Paylaş Tweetle LinkedIn
En Çok Arananlar: yeni yıl, eğitim, abbas güçlü

Yorum Yazın

Diğer Haber Başlıkları

Anketler

LGS sonucunuzdan memnun musunuz?


Editör Mail