08.01.2014 15:53 | Son Güncelleme: 08.01.2014 15:53

GENÇ BLOG' da Köşe Kapmaca Başladı!

Eğitim dünyasının ilgiyle izlediği, şikayetlerini paylaştığı, sorularını, sorunlarını yönelttiği, gerektiğinde içerik ürettiği, Türkiye'nin en büyük eğitim platformu egitimajansi.com, kullanıcı dostu yeni arayüzüyle çok daha renkli bir hale geldi.
Eğitim dünyasının ilgiyle izlediği, şikayetlerini paylaştığı, sorularını, sorunlarını yönelttiği, gerektiğinde içerik ürettiği, Türkiye'nin en büyük eğitim platformu egitimajansi.com, kullanıcı dostu yeni arayüzüyle çok daha renkli bir hale geldi.Türkiye'den ve Dünya'dan eğitim gündeminde son dakika gelişmelerin anlık takipçisi olduğunuz, gündemi uzman eğitimci Abbas Güçlü farkıyla çözümlediğiniz egitimajansi.com yeni içeriğinde kişiye özel paylaşımların yer aldığı bir vitrin sayfası hazırladı.

7'den 70'e sesini duyurmak isteyen genç yetenekler ve keşfedilmeyi bekleyen profesyoneller yazarlık denemelerini, öykülerini makalelerini, çizerlik maharetlerini, fotoğrafçılık deneyimlerini GENÇ BLOG sayfasında ücretsiz olarak sergileme imkanı bulacak.

En özgün yazılar, çarpıcı  fotoğraflar ve en yaratıcı çizimler için sayfamıza üye olup içerik paylaşabilirsiniz.

Yeni yapılandırılan bir sayfa olduğu için doğabilecek sorunları, sayfamıza dair yorumlarınızı editor@egitimajansi.com adresinde paylaşabilirsiniz.

İlk üyelerimiz arasında yerinizi alın, paylaşımlarınızı ayrıcalıklı sunalım.

GENÇ BLOG ÜYELİK

Bu Haberi Hemen Paylaş!
Facebook Twitter Linkedin
Paylaş Tweetle LinkedIn

Yorum Yazın

Diğer Haber Başlıkları

Anketler

Tatilde öğrenciye ödev verilmeli mi, verilmemeli mi?


Editör Mail