02.06.2017 15:17 | Son Güncelleme: 02.06.2017 15:19

ÖZKUR BİR’in Geleneksel İftarı Bu Sene İSVA‘da Yapıldı

ÖZKUR BİR her yıl düzenlemiş olduğu Geleneksel İftar Programını bu yıl Sultanahmet‘teki İstanbul Sultanahmet Vakfı'nda düzenledi.
ÖZKUR BİR her yıl düzenlemiş olduğu Geleneksel İftar Programını bu yıl Sultanahmet‘teki İstanbul Sultanahmet Vakfı'nda düzenledi.

İftar yemeğinin ev sahipliğini yapan ÖZKUR BİR Yönetim Kurulu Başkanı Hami KOÇ’un, selamlama konuşması ile programı başladı.

ÖZKUR BİR Yönetim Kurulu Başkanı Hami KOÇ konuşmasında Özel Okulculuğun Türkiye de artan sorumluluk ve popülaritesi ile bu konuda Dernek olarak kendilerine düşen görevlerden kısaca bahsetti.

Ayrıca Programa katılan tüm misafirlerini de yine ÖZKUR BİR Yönetim Kurulu olarak teşekkürlerini iletti.

ÖZKUR BİR‘in İftar programına Milli Eğitim camiasının önde gelen Özel Okul Dernekleri başta olmak üzere, İstanbul İl Milli Eğitim Müdür Yrd, birçok İlçe Milli Eğitim Müdürü, Özel okul Genel Müdür ve Müdürleri ile Akademisyen ve çalışanları katıldı.

İftar yemeğinin ardından programa katılan protokol konukları ufak birer selamlama konuşması yaparak teşekkürlerini ÖZKUR BİR Yönetim Kurulu Hami KOÇ ve diğer misafirlerle paylaştılar.
Bu Haberi Hemen Paylaş!
Facebook Twitter Linkedin
Paylaş Tweetle LinkedIn
En Çok Arananlar: ÖZKUR BİR, İftar

Yorum Yazın

Anketler

LGS sonucunuzdan memnun musunuz?


Editör Mail