22.01.2016 18:28 | Son Güncelleme: 19.02.2016 15:54

Teknoloji harikası saat Türkiye'de!

Saatin özellikleri saymakla bitmiyor. En önemli özelliği bu saat aynı zamanda bir telefon.
Saatin özellikleri saymakla bitmiyor. En önemli özelliği bu saat aynı zamanda bir telefon.

Saatin özellikleri saymakla bitmiyor. En önemli özelliği bu saat aynı zamanda bir telefon. Bu akıllı saati bir operatöre bağlayarak kullandığınızda hem telefon özelliği kazanıyor hem de kullanım alanını genişletebiyorsunuz. Nasıl mı?

HEM SAAT HEM AKILLI TELEFON

Çocuğunuza verdiğiniz saati indireceğiniz uygulama sayesinde kendi telefonunuzdan takip edebiliyorsunuz.

Telefonun belkide en önemli özelliği çocuğunuzla iletişime geçmesini istediğiniz kişiler dışına kimse çocuğunuzla iletişime geçemiyor. Sizin belirleyeceğiniz rehber ile çocuğunuz bilmediğiniz kişiler tarafından aranamıyor.

Telefonunuza kuracağınız uygulama sayesinde çocuğunuzun harita üzerindeki yerini net olarak görebiliyorsunuz ve dilerseniz çocuğunuz haritada sizin belirleyeceğiniz alanın dışına çıktığında uyarı mesajı alabiliyorsunuz.

SOS TUŞU GÜVENLİĞİ SAĞLIYOR

Teknoloji harikası saat ve telefonun özellikleri saymakla bitmiyor. Çocuğunuz acil bir durumda SOS tuşunu kullanarak son konumun listedeki isimlerle paylaşabiliyor. Telefon çocuğun kolundan herhangi bir şekilde çıktıysa ve belli bir süre içerisinde tekrar koluna takılmazsa size uyarı mesajı geliyor.

EN GÜZEL KARNE HEDİYESİ!

Yavrunuzun ödüllendirilmesini dahi bu telefonla gerçekleştirebilirsiniz. Çocuğunuzun yaptığı her iyi hareketi özel uygulamanız ile ödüllendirebilirsiniz.

OBEZ ÇOCUK SORUNUNA SON

Obezitenin ve hareketsizliğin yaygın olduğu bir dünyada çocuğunuzun günde kaç adım attığını ve ne kadar kalori harcadığını görmek isterseniz bu saat tam size göre. Çocuğunuzun günde kaç adım attığı hangi güzergahlarda vakit geçirdiği gibi özellikleri sayesinde çocuğunuzun günlük aktivitesini yakından takip edebilirsiniz ve gün içinde hangi güzergahları kullandığını görebilirsiniz.

GÜVENLİK ONDAN SORULUR!

Evet gördüğünüz gibi teknoloji artık sadece tembelleştirmiyor. Aksine doğru kullanıldığında güvenlik,sağlık ve doğru iletişim kanalları kullanılmasına yardımcı da olabiliyor.

Bu saat Türkiye'ye geldi mi diye soranlar için belirtmek gerekiyor ki şu anda Türkiye'ye ilk getiren firma Wiky Watch oldu ve telefonun kampanyalı satışına başladı bile ( www.wikywatch.com.tr) 0216 348 93 93 .

Eğer çocuğunuza ve kendinize iyi bir karne hediyesi almayı düşünüyorsanız Telefon Özellikli Wiky Watch akıllı kol saati tam da size göre.
Bu Haberi Hemen Paylaş!
Facebook Twitter Linkedin
Paylaş Tweetle LinkedIn

Yorum Yazın

Diğer Haber Başlıkları

Anketler

Sizce partilerin seçim vaatlerinde eğitim yeterince yer alıyor mu?


Editör Mail