adscode

Amerika'da Okumak İsteyen Öğrenciler Dikkat!

Amerikan eğitim kurumları için düzenlenen tek eğitim fuarı özelliğini taşıyan ‘Amerika’da Eğitim Fuarı’na gelenler üniversite yetkilileriyle yüz yüze görüşebilme, başvuru/kayıt için birebir ücretsiz destek…

Amerika'da Okumak İsteyen Öğrenciler Dikkat!
Danışmanlık Firmaları

Amerika’ya öğrenci gönderen ülkeler sıralamasında Türkiye 15 yıldır ilk 15’te yer alıyor ve Amerika’da yüksek eğitim gören Türk öğrencilerin %64’ü master programlarında %36’sı ise lisans programlarında okuyor.

Yurt dışında eğitim ve yaşam konusunda bilgi veren  HYPERLINK "http://mezun.com/" \o "blocked::http://mezun.com/" Mezun.com, 11 Nisan’da Harbiye Hilton’da düzenleyeceği etkinlikle Amerika’daki Dil Okulları ve Üniversite Yetkilileri ile Türk öğrencilerini buluşturuyor. 

Amerika’da lise, üniversite, yüksek lisans ya da dil kursu okumak isteyen öğrencilerin tüm sorularına cevap vermek amacıyla düzenlenen fuar sırasında Amerikan Konsolosluğu yetkilileri tarafından ‘Amerika öğrenci vizesi mülakatlarında dikkat edilecek noktalar’ konulu seminer de verilecek.

Dil eğitimi, lisans ve yüksek lisans eğitimi almak isteyenler öğrenciler için fırsat niteliği taşıyan ‘Amerika’da Eğitim Fuarı’ etkinliğine giriş ise ücretsiz. Katılmak isteyen öğrencilerin  HYPERLINK "http://https/ssl.mezun.com/mezunetkinlik/offers/abdegitimfuarinisan15/index.jspwww.amerikadaegitimfuari.com" \o "blocked::http://https/ssl.mezun.com/mezunetkinlik/offers/abdegitimfuarinisan15/index.jspwww.amerikadaegitimfuari.com" www.amerikadaegitimfuari.com linkinden kayıt yaptırmaları gerekiyor.

12:30-17:00 saatleri arasında gerçekleştirilecek etkinliğe katılan öğrenciler Amerikan dil okulu ve üniversite yetkilileriyle bire bir görüşme şansı yanında IPAD’ler ve Amerika’ya gidiş-dönüş uçak biletleri, ücretsiz TOEFL deneme sınavları ve yüz binlerce dolarlık burs kazanma fırsatı da yakalayacaklar.

Eğitim Fuarına Katılan Üniversitelerin listesi için  HYPERLINK "http://https/ssl.mezun.com/mezunetkinlik/offers/abdegitimfuarinisan15/index.jspwww.amerikadaegitimfuari.com" \o "blocked::http://https/ssl.mezun.com/mezunetkinlik/offers/abdegitimfuarinisan15/index.jspwww.amerikadaegitimfuari.com" www.amerikadaegitimfuari.com web sitesini ziyaret edebiliriz.

 11 Nisan 2015

İstanbul Hilton Harbiye

Saat: 12:30 – 17:00

 

 

 


Emoji ile tepki ver!

Bu Haberi Paylaş :

Etiketler :

Benzer Haberler
    0 Yorum
  • Yorumu Gönder
  • Diğer Yorumlar (0)