adscode

Beykoz Üniversitesi’nde mezuniyet coşkusu

Beykoz Üniversitesi’nde eğitim – öğretimlerini tamamlayan 560 öğrenci mezuniyet coşkusu yaşayacak. Beykoz Üniversitesi öğrencileri 27 Haziran Perşembe günü Hidiv Kasrı’nda yapılacak törende keplerini havaya atacak.

Beykoz Üniversitesi’nde mezuniyet coşkusu
Üniversite

2018 - 2019 eğitim - öğretim dönemini başarılı bir şekilde geride bırakan Beykoz Üniversitesi’nde mezuniyet coşkusu yaşanacak. Beykoz Lojistik Meslek Yüksekokulu (BLMYO) ve Meslek Yüksekokulu’nda (MYO) eğitimlerini tamamlayan 560 öğrenci, 27 Haziran Perşembe günü Hidiv Kasrı’nda yapılacak törenle mezuniyetlerini kutlayacaklar. Aileleriyle birlikte katılacakları törende diplomalarını alarak üniversiteden mezun olmanın mutluluğunu yaşayacak öğrenciler, keplerini havaya atacaklar. 
 
Beykoz Üniversitesi, böylece bu yıl Ameliyathane Hizmetleri, Bilgi Güvenliği Teknolojisi, Diyaliz, Fizyoterapi, Görsel İletişim, İç Mekan Tasarımı, İlk ve Acil Yardım, Odyometri, Sosyal Hizmetler ve Tıbbi Görüntüleme Teknikleri bölümleri olmak üzere 10 bölümden ilk mezunlarını verecek.  
 
Şimdi uygulama zamanı
Mezun olacak öğrencilerini tebrik eden Rektör Prof. Dr. Mehmet Durman, Beykoz Üniversitesi’nin öğrenciler ve çalışanlar için her zaman mutluluk, özgürlük, hoşgörü ve başarı merkezi olmasını amaçladıklarını belirtti. Ünlü eğitim bilimcisi John Dewey’in “Eğitim hayata hazırlık değil, hayatın ta kendisidir” sözünü hatırlatan Durman, “Öğrencilerimizin sadece bilmek için değil, uygulamak ve topluma fayda sağlamak için de her zaman öğrenmeleri gerektiğine inanıyoruz. Mezun olacak öğrencilerimiz için artık öğrendiklerini uygulama zamanı… Biz, diledikleri taktirde eğitimlerinin devamı ya da akademik kariyer arzularında her zaman yanlarında olmaya hazırız” dedi.


Emoji ile tepki ver!

Bu Haberi Paylaş :

Etiketler :

Benzer Haberler
    0 Yorum
  • Yorumu Gönder
  • Diğer Yorumlar (0)