adscode
adscode
adscode testttt
adscode oguzzz

Çankaya Üniversitesi'nde dehşet! Eğitime ara verildi!

Ankara'da Çankaya Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nde yaşanan cinayetin ardından Akademisyen Ceren Damar Şenel'in cansız bedeni, Adli Tıp Kurumuna kaldırılırken, Üniversitede eğitime ara verildiği açıklandı.

Çankaya Üniversitesi'nde dehşet! Eğitime ara verildi!
Türkiye'den Haberler
Güncelleme : 03-Jan-19 17:17

Çankaya Üniversitesi’nde hukuk fakültesi öğrencisi Hasan İsmail Hikmet, sınavda kendisini kopya çekerken yakalayan Araştırma Görevlisi Ceren Damar Şenel’i önce bıçakladı sonra silahla vurarak öldürdü
Ankara'da öğrencisi tarafından öldürülen Çankaya Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nde Akademisyen Ceren Damar Şenel'in cenazesi, olay yeri incelemelerinin ardından Adli Tıp Kurumu'na kaldırıldı. Konuyla ilgili Üniversiten yapılan açıklamada eğitime ara verildiği ve sınavların geçici olarak ertelendiğini aktarıydı.
Balgat Kampüsü Hukuk Fakültesinde yaşanan saldırıda Akademisyen Ceren Damar Şenel'in hayatını kaybettiğinin belirtildiği açıklamada, "Menfur saldırıda hayatını kaybeden öğretim elemanımıza, Allah'tan rahmet, ailesine ve tüm üniversite camiasına sabır ve baş sağlığı dileriz. Üniversitemiz genelinde 1 gün ve Hukuk Fakültemizde 3 gün Senato kararı ile eğitime ara verilmiş, bu tarihlerde yapılacağı ilan edilen tüm sınavlar ertelenmiştir" denildi.
İHA


Emoji ile tepki ver!

Bu Haberi Paylaş :

Etiketler :

Benzer Haberler
    0 Yorum
  • Yorumu Gönder
  • Diğer Yorumlar (0)