adscode
adscode
adscode testttt
adscode oguzzz

ERA’DA YETENEKLER ZEYNEP DİZDAR VE FARUK K. KARŞISINDA TESCİLLENDİ!

Era Kolejleri Geleneksel olarak 4.sünü düzenlediği Talent Show’da Zeynep Dizdar ve Faruk K. Jüri üyesi oldu.

ERA’DA YETENEKLER ZEYNEP DİZDAR VE FARUK K. KARŞISINDA TESCİLLENDİ!
Okullardan Haberler
ERA’lı öğrencilerin  1 yıl boyunca yeteneklerini sergilemek üzere emekle çalıştığı büyük finalin jüri üyeliğinde, sanatçı Zeynep Dizdar ile dans ve şarkılarıyla büyük finale neşe katan Faruk K vardı. Çeyrek ve yarı final elemelerini geçen öğrenciler, 25 Nisan tarihinde Zübeyde Hanım Öğretmenevinde gerçekleşen büyük finalde farklı kademe gruplarına ayrılarak performanslarını sergilediler. Programa, ERA Kolejleri Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Sayın Ahmet Sait Yurtseven’in yaptığı açılış konuşması ile başlayan izleyiciler, Zeynep Dizdar’ın sahneye çıkması ve şarkısını seslendirmesiyle keyifli anlar yaşadı.

Performanslarını sergilemeye başlayan öğrencileri, arkadaşları ve velileri de yalnız bırakmadı.

Yetenekli ERA’lıların performanslarını sergilemelerinin ardından jüri sonuçları açıklamadan heyecana kısa bir mola verildi.

Faruk K’nın eğlenceli dans ve sahne performansıyla, sahneye çıkan finalistler Faruk K ile birlikte dans edip, şarkılar söyleyerek keyifli ve eğlenceli anlar yaşadılar.

Büyük jürinin değerlendirmesinin sonucunda, ilkokul kategorisinde birincilik Gaziosmanpaşa kampüsünün, ortaokul kategorisinde birincilik Pendik Kampüsünün, lise kategorisinde ise birincilik Kartal Kampüsünün oldu.

Yarışmanın kazananları; ERA Kolejlerinin 9 Mayısta, Yahya Kemal Beyatlı Gösteri Merkezinde sevilen şarkıcı Oğuzhan Koç’un canlı performansı ve İbrahim Büyükak’ın stand up şovuyla renklendireceği, binlerce izleyicinin katılımıyla gerçekleşecek Yıl Sonu Şenliğinde sahne alıp, büyük ödüllerini alacak.

Emoji ile tepki ver!

Bu Haberi Paylaş :

Etiketler :

Benzer Haberler
    0 Yorum
  • Yorumu Gönder
  • Diğer Yorumlar (0)