adscode
adscode
adscode testttt
adscode oguzzz

G.Saray'dan Müthiş Lise Projesi!

Galatasaray Kulübü, Düzce'nin 500 rakımlı Kuyudüzü mevkisinde altyapıya yönelik 400 yatak kapasiteli yatılı spor lisesi kuracak.

G.Saray'dan Müthiş Lise Projesi!
Özel Eğitim


Galatasaray Kulübü, Düzce'nin 500 rakımlı Kuyudüzü mevkisinde altyapıyayönelik 400 yatak kapasiteli yatılı spor lisesi kuracak.

Gölyaka Kaymakamı Mehmet Ali Özkan açıklamada, Galatasaray Kulübü Başkanı Ünal Aysal'ın Kuyudüzü mevkisine 400 yataklı yatılı spor lisesikurulması amacıyla kendilerine resmi başvuruda bulunduğunu söyledi.

Arazi tahsis işlemlerini yürüttüklerini belirten Özkan, "Kulüp, araziişlemlerinin bitirilmesine müteakip projesiyle birlikte tekrardan çalışmalara başlayacak. 14 spor branşında faaliyetleri varmış. Bu branşlar için altyapıya yönelik tesis kurmak istiyorlar. Bunun içinde 400 yataklı yatılı spor lisesi, futbol, basketbol sahaları, koşu parkurları ve buna benzer tesisler var ama projenin içeriği arazi tahsisinden sonra netliğe kavuşacak" diye konuştu.

Özkan, Fenerbahçe Topuk Yaylası Tesisleri'nin Düzce'nin adını kamuoyunda duyurduğuna işaret ederek, sözlerini şöyle tamamladı:

"Fenerbahçe, buraya geldi geleli herkes Topuk'u ve Düzce'yi konuşur oldu. Bizim açımızdan da Kuyudüzü olması mutluluk verici. Kuyudüzü, ilçeyle bitişik bir noktada olması nedeniyle hem ilçe hem de kent açısından çok önemli bir yer. İnşallah arazi tahsis işlemlerinin ardından aslan Düzce'de kükreyecek. Biz bütün takımların burada kükremesini istiyoruz."





Emoji ile tepki ver!

Bu Haberi Paylaş :


Benzer Haberler
    0 Yorum
  • Yorumu Gönder
  • Diğer Yorumlar (0)