adscode

IAB Türkiye ve Kadir Has Üniversitesi Dijital Pazarlama İletişimi Sertifika Programı başlıyor

​IAB Türkiye’nin Kadir Has Üniversitesi Yaşam Boyu Eğitim Merkezi işbirliğiyle gerçekleştirdiği “Dijital Pazarlama İletişimi Sertifika Programı” başlıyor.

IAB Türkiye ve Kadir Has Üniversitesi Dijital Pazarlama İletişimi Sertifika Programı başlıyor
Üniversite
Büyük ilgi gören sertifika programı bu dönem “Dijitalde bi kaç tık önde olun” başlığı altında yapılıyor. Sektörün ihtiyaçlarını karşılayacak insan kaynağı oluşumuna destek vermek amacıyla tasarlanan programda yeni dönem dersleri, 18 Ekim - 20 Aralık 2014 tarihleri arasında Kadir Has Üniversitesi Cibali Kampüsü’nde yapılacak.

İnternetin ve internet tabanlı uygulamaların yaygınlaşmasıyla başlayan dijital dönüşüm süreci tüm sektörlerde iş yapış süreçlerini değiştirirken, dijitale uyum sağlayacak insan kaynağına olan ihtiyaç da her geçen gün artıyor. IAB Türkiye ve Kadir Has Üniversitesi, işte bu insan kaynağı ihtiyacını karşılanmasına katkı vermek için işbirliği yapıyor.

IAB Türkiye’nin Kadir Has Üniversitesi Yaşam Boyu Eğitim Merkezi’yle birlikte başlattığı “Dijital Pazarlama İletişimi Sertifika Programı”, dijital pazarlamada deneyim kazanmak isteyenler için bir kez daha kayıtlarını başlatıyor. İlki 2012’de, ikincisi ve üçüncüsü ise 2013 yılının ilkbahar ve sonbahar aylarında gerçekleştirilen sertifika programı, 18 Ekim - 20 Aralık 2014 tarihleri arasında dördüncü kez yapılacak.

4. Dijital Pazarlama İletişimi Sertifika Programı’nda, her biri konularında uzman eğitmenler tarafından şu konular işlenecek:

"Türkiye’de Dijital Medya Sektörüne Genel Bakış", “Display Reklamcılık”, “Online Video ve Ingame Advertising”, “Mobil”, “Sosyal Medya, Tüketici ve Pazarlama Deneyimi”, “Performans Pazarlaması”,“Pazarlama Platformu Olarak E-ticaret Siteleri”ve “Dijital Kampanya Stratejisi”.

Dijital pazarlamayı öğrenmek isteyen tüm sektör profesyonellerine ve üniversiteden yeni mezun olanlara açık olan 4. Dijital Pazarlama İletişimi Sertifika Programı, katılımcılara staj ve networking gibi imkânlar da sunuyor.

Toplam 10 hafta sürecek olan 4. Dijital Pazarlama İletişimi Sertifika Programı’nda dersler, her cumartesi günü 10.00 – 17.00 saatleri arasında Kadir Has Üniversitesi Cibali Kampüsü’nde yapılacak.

Emoji ile tepki ver!

Bu Haberi Paylaş :

Etiketler :

Benzer Haberler
    0 Yorum
  • Yorumu Gönder
  • Diğer Yorumlar (0)