adscode

İTÜ Radyosu 70. Yaşını Küresel Canlı Yayında Kutluyor

Bu yıl 70. yaşını kutlayan Türkiye'nin ilk üniversite radyosu İTÜ Radyosu, 2 Ekim 2015'te gerçekleşecek "World College Radio Day" etkinliğine 3. kez katılacak.

İTÜ Radyosu 70. Yaşını Küresel Canlı Yayında Kutluyor
Üniversite
Türkiye'nin ilk üniversite radyosu olan ve halen 3 kanaldan yayın yaparak geniş bir dinleyici kitlesi ile buluşan İTÜ Radyosu, uluslararası yayıncılık arenasında üniversitemizi temsil edecek.

Bu yıl 70. yaşını kutlayacak olan İTÜ Radyosu, 2 Ekim'de (bugün) gerçekleşecek "World College Radio Day" etkinliğine 3. kez katılacak.

24 saat sürecek küresel canlı yayında İTÜ Radyosu, hazırladığı 1 saatlik özel programla 18.00-19.00 saatleri arasında yayında olacak.

Etkinlik, 43 ülkeden 700 üniversite radyosunda yayınlanacak. Yayın maratonu ABD'den başlayarak Venezüella, Meksika, Kolombiya, Şili, İspanya, Hong Kong, İsveç, İtalya, Birleşik Arap Emirlikleri, Türkiye, İngiltere, Fransa, İsrail, Hindistan ve Kanada'dan öğrenci radyolarının programlarına yer verecek ve ardından tekrar ABD 'ye dönerek son bulacak.

2012 yılında düzenlenmeye başlayan küresel radyo yayınına, İTÜ Radyosu geçen yıl ikinci kez katılmış ve 3 Ekim 2014'te Türkçe ve İngilizce anonslar eşliğinde bir saatlik canlı yayın gerçekleştirmişti.

İTÜ Radyosu kısa filmini izlemek için tıklayınız: https://youtu.be/fY1DT0Ikhu0
İTÜ Radyosu'nu dinlemek için tıklayınız: http://radyo.itu.edu.tr/
Organizasyonla ilgili detaylı bilgi almak için: http://worldcollegeradioday.com/
Canlı yayın için tıklayınız : http://tunein.com/radio/World-College-Radio-Day-s255732/

Emoji ile tepki ver!

Bu Haberi Paylaş :

Etiketler :

Benzer Haberler
    0 Yorum
  • Yorumu Gönder
  • Diğer Yorumlar (0)