adscode

Siyasi Partilerin İl İl Milletvekili Geçici Aday Listeleri

Yüksek Seçim Kurulunun 7 Haziran'da yapılacak milletvekili genel seçimi geçici aday listeleri yayımlandı.

Siyasi Partilerin İl İl Milletvekili Geçici Aday Listeleri
Türkiye'den Haberler

ANKARA

Resmi Gazete'nin mükerrer sayısında yayımlanan milletvekili geçici aday listeleri şöyle:

ADANA

Adalet ve Kalkınma Partisi 

1- Necdet Ünüvar

2- Fatma Güldemet Sarı

3- Sadullah Kısacık

4- Talip Küçükcan

5- Mehmet Şükrü Erdinç

6- Esra Yalvaç

7- Mehmet Can

8- Mustafa Çalışkan

9- Asuman Tekin 

10- Kasım Pamuk 

11- Mehmet Faruk Bozkurt 

12- Ramazan Demir 

13- Mehmet Ay 

14- Hasan Berzan Toprak

 

Cumhuriyet Halk Partisi 

1- Elif Doğan Türkmen

2- Zülfikar İnönü Tümer

3- İbrahim Özdiş

4- Aydın Uslupehlivan

5- Mustafa Kemal Özkan

6- Müzeyyin Şevkin

7- Rıza Mete

8- Ahmet Adıgüzel

9- Abdullah Sedat Doğan

10- Rukiye Çinkılıç

11- Akif Kemal Akay

12- Mustafa Bilgilioğlu

13- Yüksel Karaaslan

14- Orhan Sümer

 

Milliyetçi Hareket Partisi 

1- Mevlüt Karakaya 

2- Muharrem Varlı

3- Seyfettin Yılmaz

4- Abdulkadir Yuvalı

5- Ali Aydın

6- Ali Demir 

7- Demet Çardak

8- Sinan Gül  

9- Mehmet Ali Arslan

10- Adem Güngoğan

11- Neslihan Uzun

12- İsa Ayanoğlu

13- Ayla Emrahoğlu

14- Burak Yiğenoğlu

 

Halkların Demokratik Partisi 

1- Rıdvan Turan 

2- Meral Danış Beştaş

3- Vedat Özkan

4- Beyhan Günyeli 

5- Tugay Bek

6- Hatice Kavran

7- Barış Karabıyık 

8- Feride Peynirci

9- İsmail Başaran 

10- Nefise Balyemez

11- Reşit Ertaş

12- Kader Duman

13- Hıdır Koluman

14- Feyrüze Gümüş

 

ADIYAMAN 

Adalet ve Kalkınma Partisi 

1- Ahmet Aydın 

2- Adnan Boynukara

3- İbrahim Halil Fırat

4- Salih Fırat 

5- İclal Yalçın Tutuş

 

Cumhuriyet Halk Partisi

1- Mehmet Selçuk Tabak

2- Abdurrahman Tutdere

3- Fatma Ulubey

4- Mehmet Karahan 

5- Karip Bozkurt

 

Milliyetçi Hareket Partisi

1- Recep Kılıç 

2- Emine Acar

3- Remziye Yavuz 

4- Ahmet Kara 

5- Mehmet İnan 

 

Halkların Demokratik Partisi

1- Behçet Yıldırım 

2- Ferhat Temel 

3- Ayten Yılmaz

4- Yasin Tahta

5- Birsen Tunç

 

AFYONKARAHİSAR 

Adalet ve Kalkınma Partisi 

1- Halil Ürün

2- Ali Özkaya 

3- Remziye Sıvacı

4- Akif Özkaldı

5- Fatih Beder 

 

Cumhuriyet Halk Partisi

1- Burcu Kayıkcı

2- Mehmet Ali Ecer

3- Mehmet Tuğrul Akkuş 

4- Yalçın Görgöz

5- Bekir Kasap

 

Milliyetçi Hareket Partisi

1- Mehmet Parsak

2- Aziz Aslan

3- Fatih Çetinkaya

4- İsmail Elibol

5- Abdil Demiral 

 

Halkların Demokratik Partisi

1- Remzi Yaşar Dikmenyıldız

2- Cavidan Nizamoğlu 

3- Vedat Kaya 

4- Müge Yamanyıldız 

5- İsmail Kaçmaz

 

AĞRI

Adalet ve Kalkınma Partisi 

1- Abdullah Atalay

2- Yılmaz Ensaroğlu 

3- Halil Özyolcu

4- Ali Konyar

 

Cumhuriyet Halk Partisi

1- Cemil Erhan 

2- Muhammed Nidai Özmen 

3- Mehmet Sıddık Yel

4- Erkan Sayan

 

Milliyetçi Hareket Partisi

1- Mustafa Örü

2- Bilal Yaşar

3- Murat Çiftçi

4- Memet Yıldırım 

 

Halkların Demokratik Partisi

1- Leyla Zana

2- Berdan Öztürk 

3- Dirayet Taşdemir

4- Mehmet Emin İlhan

 

AKSARAY 

Adalet ve Kalkınma Partisi 

1- İlknur İnceöz

2- Nevzat Palta

3- Hüseyin Hüyük

 

Cumhuriyet Halk Partisi

1- Mehmet Öztürk 

2- Haşmet Tekin Ökçe

3- Mehmet Ali Topaç

 

Milliyetçi Hareket Partisi

1- Turan Yaldır

2- Mustafa Tuğrul Karacaer 

3- Kılıçaslan Ekin 

 

Halkların Demokratik Partisi

1- Bircan Duman 

2- İsmail Doygun 

3- Bahar Göncü

 

AMASYA 

Adalet ve Kalkınma Partisi 

1- Mehmet Naci Bostancı 

2- Sait Yüce

3- Hasan Ali Cesur

 

Cumhuriyet Halk Partisi

1- Mustafa Tuncer

2- Ramis Topal 

3- Devrim Ersoy

 

Milliyetçi Hareket Partisi

1- Mehmet Sarı

2- Sadık Aslan

3- Turan Gürdoğan

 

Halkların Demokratik Partisi

1- Naciye Çiğdem Atalay 

2- Nurettin Alkan

3- Mustafa Irmak 

 

ANKARA-1. BÖLGE 

Adalet ve Kalkınma Partisi 

1- Yalçın Akdoğan 

2- Ahmet Gündoğdu 

3- Ali İhsan Arslan 

4- Jülide Sarıeroğlu 

5- Murat Alparslan 

6- Ertan Aydın 

7- Tülay Selamoğlu 

8- Fatih Şahin 

9- Muhammet Emin Zararsız 

10- Hasan Albayrak 

11- Ercan Kınacı 

12- Barış Aydın 

13- Murat Köse 

14- Hasan Karagöz 

15- Hatice Demirtaş 

16- Haydar Şahin 

17- Fatma Coşar Karacan 

18- Mehmet Ali Canlı 

 

Cumhuriyet Halk Partisi 

1- Ayşe Gülsün Bilgehan 

2- Necati Yılmaz

3- Tekin Bingöl

4- Aylin Nazlıaka

5- Levent Gök

6- Ali Haydar Hakverdi 

7- Bülent Kuşoğlu

8- Hikmet Tepe 

9- Gamze Taşcıer 

10- Emre Doğan 

11- Selahattin Emre

12- Durdu Özbolat 

13- Semra Aksoy

14- Kazım Sönmez

15- Faruk Özdemir 

16- Erdoğan Kılıç 

17- Birsen Temir 

18- İlyas Güven Eroğlu

 

Milliyetçi Hareket Partisi 

1- Yıldırım Tuğrul Türkeş

2- Zühal Topcu

3- Mustafa Erdem 

4- Erkan Bülent Haberal 

5- Nevzat Aypek

6- Bircan Akyıldız

7- Sultan Gündüz

8- Ayşe Sibel Ersoy 

9- İbrahim Çiftçi

10- Aytaç Özel 

11- Esin Gürel

12- Şener Beşiroğlu

13- Şahin Önalan 

14- Umutcan Günerkaya

15- Ali Keleş 

16- Ülkü Gök Güven

17- Pınar Gülsoy

18- İbrahim Kuş

 

Halkların Demokratik Partisi 

1- Sırrı Süreyya Önder 

2- Serkan Özkan 

3- Songül Erol Abdil

4- Perihan Kiraz

5- Firdevs Kantar

6- Celal Demir 

7- Zelal Deniz Demir 

8- Mehmet Tekin Okay 

9- İsmehan Sarıateş 

10- Burcu Yıldırım 

11- Bülent Durukan

12- Nursel Güvendir 

13- Emin Çarbuğa

14- Sündüs Keleş 

15- Hüseyin Ataş

16- Ahmet Demirel

17- Nazik Kılıç

18- Abdulkani Tatlısu

 

ANKARA -2. BÖLGE 

Adalet ve Kalkınma Partisi 

1- Emrullah İşler 

2- Ahmet İyimaya 

3- Lütfiye Selva Çam 

4- Vedat Bilgin 

5- Aydın Ünal 

6- Ayhan Yılmaz 

7- Mahmut Sami Mallı 

8- Nevzat Ceylan 

9- Ahmet Baba 

10- Nuri Elibol 

11- Adem Ceylan 

12- Selim Cerrah 

13- Bülent Yağmur 

14- Neslihan Cenk

 

Cumhuriyet Halk Partisi 

1- Şenal Sarıhan 

2- Murat Emir 

3- Ahmet Haluk Koç

4- Nihat Yeşil 

5- Alirıza Erbay 

6- Celalettin Koç 

7- Semra Dinçer 

8- Barış Ozan Vural 

9- Ali Yılmaz 

10- Servet Ünsal 

11- Selma Ergen 

12- Haydar Doğan 

13- Abidin Şahin 

14- Ufuk Ataç

 

Milliyetçi Hareket Partisi 

1- Şefkat Çetin 

2- Mustafa Mit 

3- Hamit Ayanoğlu 

4- Yaşar Yıldırım 

5- Mehmet Damar 

6- Gül Gülser Kılıçaslan 

7- Mehmet Ali Tanrıverdi 

8- Alpaslan Sucu 

9- Tayfun Ünal 

10- Meltem Hatice Uluç 

11- Hikmet Durğut

12- Tümer Zeytin 

13- Fatih Gözüm 

14- Bayramali Temizer

 

Halkların Demokratik Partisi 

1- Mahmut Memduh Uyan 

2- Gülsen Ülker 

3- Aydın Çubukçu

4- Nursel Öztürk 

5- Remziye Güçlü 

6- Ayfer Balıkçı

7- İlknur Yılmaz 

8- Kamber Ataş

9- Mehtap Özkan Deliduman 

10- Orhan Çelebi 

11- Münübe Koç

12- Gülüstan Aydoğdu 

13- Şerif Oti

14- Dilek Ertürk 

 

ANTALYA

Adalet ve Kalkınma Partisi 

1- Lütfi Elvan 

2- Mustafa Köse 

3- Hüseyin Samani 

4- Gökcen Özdoğan Enç

5- Sena Nur Çelik 

6- İbrahim Aydın 

7- Atay Uslu 

8- İbrahim Türkiş 

9- Nevin Korkmaz Zor

10- Hakkı Beşkazalı 

11- Ercan Mekteplioğlu 

12- İzzet Yılmaz 

13- Murtaza Tamyürek 

14- Mustafa Akdeniz 

 

Cumhuriyet Halk Partisi 

1- Niyazi Nefi Kara 

2- Deniz Baykal 

3- Çetin Osman Budak 

4- Mustafa Akaydın 

5- Devrim Kök 

6- Figen Albuga Çalıkuşu 

7- Rafet Zeybek 

8- Nusret Bayar 

9- Deniz Filiz 

10- Sultan Yegen

11- Sevindik Gizli 

12- Cavit Arı 

13- Gürkut Acar 

14- İbrahim Keser 

 

Milliyetçi Hareket Partisi 

1- Mehmet Günal

2- Ahmet Selim Yurdakul 

3- Tarkan Akıllı 

4- Adem Uslu 

5- Cafer Uyar 

6- Cengizhan Gökgöz

7- Tolga Alıcı

8- Gökhan Kurşunlu 

9- Metin Özkan 

10- Mustafa Alperen Erol 

11- Neşe Gül 

12- Hasan Bölücek 

13- Güray Parlak 

14- Turgut Bucak 

 

Halkların Demokratik Partisi 

1- Hakkı Saruhan Oluç

2- Deniz Yıldırım 

3- Nuray Erçağan 

4- Hadi Cin 

5- Aysel İbili 

6- İshak Kahraman 

7- Gülkız Türk 

8- Atalay Mete 

9- İlkin Manya 

10- Hasan Kıyafet 

11- Leyla Ruken Yolcu 

12- Savaş Sezgin 

13- Songül Şarklı 

14- Ebru Ergen Korkmaz

 

ARDAHAN 

Adalet ve Kalkınma Partisi 

1- Orhan Atalay 

2- Yunus Baydar 

 

Cumhuriyet Halk Partisi

1- Ensar Öğüt 

2- Sezgin Kaya 

 

Milliyetçi Hareket Partisi

1- Bülent Ulutaş 

2- Ömer Tekoğlulları 

 

Halkların Demokratik Partisi

1- Taşkın Aktaş 

2- Arzu Moco

 

ARTVİN 

Adalet ve Kalkınma Partisi 

1- İsrafil Kışla

2- Vedat Kibar 

 

Cumhuriyet Halk Partisi

1- Uğur Bayraktutan 

2- Musa Ulutaş 

 

Milliyetçi Hareket Partisi

1- Muhammed Altunal 

2- Rafet Abay

 

Halkların Demokratik Partisi

1- Recep Demirci 

2- Celal Nizam Osmanağaoğlu 

 

AYDIN 

Adalet ve Kalkınma Partisi 

1- Mehmet Sadık Atay

2- Abdurrahman Öz

3- Zeynep Armağan Uslu 

4- Mustafa Savaş 

5- Metin Yavuz

6- Ersin Esenlik 

7- Cengiz Altıntaş

 

Cumhuriyet Halk Partisi 

1- Bülent Tezcan 

2- Metin Lütfi Baydar 

3- Hüseyin Yıldız 

4- Mehmet Fatih Atay 

5- Tayfun Tayipoğlu 

6- Ferda Çağlar Erkut 

7- Fulya Üstündağ

 

Milliyetçi Hareket Partisi 

1- Ali Uzunırmak 

2- Hayri Güleç 

3- Hüseyin Karagöz

4- Deniz Depboylu 

5- Fevzi Köse 

6- Hilmi Bolatoğlu 

7- Kadri Dülger 

 

Halkların Demokratik Partisi 

1- Filiz Koçali 

2- Muzaffer Yöndemli 

3- Seval Akkan Açıcı

4- Kibar Boza 

5- Mahmut Nacar

6- Derviş Peker 

7- Ayfer Demirel 

 

BALIKESİR

Adalet ve Kalkınma Partisi 

1- Mahmut Poyrazlı 

2- Sema Kırcı

3- Ali Aydınoğlu 

4- Ayşe Kardaş

5- Kasım Bostan 

6- Mehmet Bayyiğit

7- Hilal Demirözer

8- Mustafa Canbey

 

Cumhuriyet Halk Partisi 

1- Mehmet Tüm 

2- Ahmet Akın 

3- Namık Havutça

4- Fikret Şahin 

5- Ali Kemal Deveciler 

6- Ensar Aytekin 

7- İrfan Barış 

8- İsmail Aynur

 

Milliyetçi Hareket Partisi 

1- İsmail Ok 

2- Recep Çetin 

3- Rafet Çetinel 

4- Mehmet Duran 

5- Adnan Çelebi 

6- Mehmet Ağar 

7- Tuncay Kılıç

8- Kemal Girgin

 

Halkların Demokratik Partisi 

1- Cafer Çelik 

2- Bedri Arık 

3- Esengül Beşli

4- Ahmet Zeki Açıkgöz

5- Ayşe Işık

6- Şuayyip Çetin 

7- Hayrettin Şen

8- Faruk Nafız Sayın 

 

BARTIN 

Adalet ve Kalkınma Partisi 

1- Yılmaz Tunç 

2- Mustafa Yelkenci

 

Cumhuriyet Halk Partisi

1- Muhammet Rıza Yalçınkaya 

2- Aysu Bankoğlu 

 

Milliyetçi Hareket Partisi

1- Sezai Bilgin 

2- Orhan Ölçek 

 

Halkların Demokratik Partisi

1- Diren Cevahir Şen 

2- Keskin Erol 

 

BATMAN 

Adalet ve Kalkınma Partisi 

1- Ziver Özdemir 

2- Ahmet İnal 

3- Murat Güneştekin 

4- Adile Gürbüz

 

Cumhuriyet Halk Partisi 

1- Celal Ayhan

2- Ahmet Durmaz 

3- Kemal Demir 

4- Mendüh Doğru

 

Milliyetçi Hareket Partisi 

1- Turan Aytek Önalp 

2- Yusuf Açık

3- Sami Biçer 

4- Cemil Güzel 

 

Halkların Demokratik Partisi 

1- Ali Atalan 

2- Saadet Becerekli 

3- Ayşe Acar Başaran

4- Hasan Yağız

 

BAYBURT 

Adalet ve Kalkınma Partisi 

1- Naci Ağbal

2- Bünyamin Özbek

 

Cumhuriyet Halk Partisi

1- Murat Bülbül

2- Önal Aşut 

 

Milliyetçi Hareket Partisi

1- Karabey Kadri Karaoğlu 

2- Tamer Kayalap 

 

Halkların Demokratik Partisi

1- Abdulkadir Canalır

2- Hülya Usanmaz

 

BİLECİK 

Adalet ve Kalkınma Partisi 

1- Halil Eldemir 

2- Ramazan Kurtulmuş 

 

Cumhuriyet Halk Partisi

1- Yaşar Tüzün

2- Ali Çağatay Karaahmet

 

Milliyetçi Hareket Partisi

1- Bahattin Şeker 

2- Hüseyin Şensoy

 

Halkların Demokratik Partisi

1- Perihan Karakoç

2- Ömer Ege

 

BİNGÖL 

Adalet ve Kalkınma Partisi 

1- Şebnem Kocakelçi

2- Enver Fehmioğlu 

3- Feyzi Berdibek

 

Cumhuriyet Halk Partisi

1- Ahmet Bazancir

2- Kemal Satıcı

3- Hüseyin Negüzel

 

Milliyetçi Hareket Partisi

1- Hasan Kızılboğa

2- Rağıp Tümen

3- Muhittin Satık

 

Halkların Demokratik Partisi

1- Hişyar Özsoy

2- Serhat Gümüş 

3- Sevgi Örüç

 

BİTLİS 

Adalet ve Kalkınma Partisi 

1- Vedat Demiröz

2- Edip Safder Gaydalı 

3- Fatih Kidirioğlu

 

Cumhuriyet Halk Partisi

1- Nasip Uyğan

2- Mehmet Kaçar

3- Melvan Karabağ

 

Milliyetçi Hareket Partisi

1- Metin Taşdemir 

2- Arif Özer 

3- Melihşah Budak 

 

Halkların Demokratik Partisi

1- Mizgin Irgat

2- Mahmut Celadet Gaydalı

3- Zeynel Omay 

 

BOLU 

Adalet ve Kalkınma Partisi 

1- Ali Ercoşkun

2- Fehmi Küpçü

3- Mehmet Emin Güz

 

Cumhuriyet Halk Partisi

1- Tanju Özcan 

2- Yusuf Renkli 

3- Mehmet Burak Cop

 

Milliyetçi Hareket Partisi

1- Şükrü Gülez 

2- Kader Garipoğlu

3- Mihriban Yerlikaya

 

Halkların Demokratik Partisi

1- Nevzat Sancak

2- Nur İriboy

3- Güner Yavuz 

 

BURDUR 

Adalet ve Kalkınma Partisi 

1- Reşat Petek 

2- İbrahim Ekici

3- Kamil Özcan

 

Cumhuriyet Halk Partisi

1- Mehmet Göker 

2- Kadir Koç

3- Okan Kurd

 

Milliyetçi Hareket Partisi

1- Alpaslan Ahmet Dursun

2- Ali İsra Güngör

3- Metin Işıldar

 

Halkların Demokratik Partisi

1- Celal Çiçek 

2- Betül Taylan

3- Taner Taş

 

BURSA 

Adalet ve Kalkınma Partisi 

1- Mehmet Müezzinoğlu 

2- Emine Yavuz Gözgeç 

3- Cemalettin Kani Torun 

4- Hüseyin Şahin 

5- İsmet Su 

6- Hakan Çavuşoğlu

7- Önder Matlı 

8- Zekeriya Birkan 

9- Bennur Karaburun 

10- Gürsel Dönmez 

11- Yüksel Yeni 

12- Nihat Nasır 

13- Harun Akın 

14- Ahmet Kılıç 

15- Osman Mesten 

16- Halide Serpil Şahin 

17- Cemile Yiğit

18- Salih Başparmak 

 

Cumhuriyet Halk Partisi 

1- Lale Karabıyık 

2- Ceyhun İrgil 

3- Orhan Sarıbal 

4- Erkan Aydın 

5- Nurhayat Altaca Kayışoğlu

6- Mustafa Şenyurt 

7- Asüde Şenol 

8- Nuray Çohan 

9- İsmet Karaca 

10- Tahir Gürhan Akdoğan 

11- Deniz Baykal 

12- Özgür Şahin 

13- Necati Şahin 

14- Şadi Özdemir 

15- Erkan Dönmez 

16- Ayşe Şahin 

17- İnan Keser 

18- Metin Çelik 

 

Milliyetçi Hareket Partisi 

1- İsmet Büyükataman 

2- Kadir Koçdemir 

3- Tevfik Topçu

4- Fevzi Zırhlıoğlu

5- Fikret Fidan 

6- Hasan Toktaş

7- Ali Hayri Ozan 

8- Yüksel Selçuk Türkoğlu 

9- Hatice Deniz 

10- Çetin Elmas

11- Yusuf Turan 

12- Gülten Kavut Sürücü

13- Timur Özdemir 

14- Zafer Karakılıç

15- Yüksel Okumuş 

16- Levent Çelik 

17- Engin Er 

18- Sakin Köseoğlu

 

Halkların Demokratik Partisi 

1- Asiye Kolçak 

2- Metin Kılıç 

3- Hüseyin Armağan 

4- Ceylan Erol 

5- Şahin Akın 

6- Fatma Özen Çerençe 

7- Mehmet Deniz Büyük 

8- Rüstem Avcı 

9- Hadice Ateş 

10- Ali Dağ 

11- Birgül Hızal 

12- Şenol Gül 

13- Münesre Geçimli 

14- Bertal Camkıran 

15- Gurbet Çelik 

16- Rahim Dede 

17- Nuri Baygımdır 

18- Mehmet Erdoğan 

 

ÇANAKKALE 

Adalet ve Kalkınma Partisi 

1- Bülent Turan 

2- İsmail Kaşdemir 

3- Jülide İskenderoğlu 

4- Sebahattin Güner 

 

Cumhuriyet Halk Partisi

1- Muharrem Erkek 

2- Bülent Öz 

3- Ahmet Küçük 

4- Ali Sarıbaş

 

Milliyetçi Hareket Partisi

1- İbrahim Kürşat Tuna 

2- Enver Koç 

3- Serdar Can 

4- Günay Uçar

 

Halkların Demokratik Partisi

1- Özlem Ergun Açanal 

2- Mihriban Sah 

3- Ergin Fidan 

4- Leyla Yavuz

 

ÇANKIRI 

Adalet ve Kalkınma Partisi 

1- Mehmet Emin Akbaşoğlu 

2- Hüseyin Filiz 

 

Cumhuriyet Halk Partisi

1- Murat Berat Atalay 

2- İlhan Tekin 

 

Milliyetçi Hareket Partisi

1- Recep Dumanlı 

2- Fehmi Bölükbaşı 

 

Halkların Demokratik Partisi

1- Sevilnaz Göçmez 

2- Hüseyin Karakaş 

 

ÇORUM 

Adalet ve Kalkınma Partisi 

1- Salim Uslu 

2- Cahit Bağcı

3- Lütfiye İlksen Ceritoğlu Kurt 

4- Ahmet Sami Ceylan

 

Cumhuriyet Halk Partisi

1- Tufan Köse 

2- Muharrem Bozdoğan

3- Dinçer Solmaz 

4- Saim Topgül

 

Milliyetçi Hareket Partisi

1- Vahit Kayrıcı 

2- Aybüke Topçubaşı Ekici 

3- Sami Çam 

4- Ali Akcan

 

Halkların Demokratik Partisi

1- Muharrem Özünel 

2- Ümit Küçükbayatlılı

3- Meliha Üşüdür

4- Hasibe Beyaz 

 

DENİZLİ 

Adalet ve Kalkınma Partisi 

1- Nihat Zeybekci

2- Mehmet Yüksel 

3- Bilal Uçar 

4- Nurcan Dalbudak 

5- Osman Yüceliş 

6- Emin Okkaya 

7- Peral Uluköy

 

Cumhuriyet Halk Partisi

1- Melike Basmacı

2- Kazım Arslan 

3- Gülizar Biçer Karaca 

4- Adil Demir

5- Ahmet Divarcı

6- Halis Ödel 

7- Adnan Keskin 

 

Milliyetçi Hareket Partisi

1- Emin Haluk Ayhan 

2- Cafer Birtürk 

3- Ümit Bahtiyar 

4- İsmail Yarımca 

5- Zafer Kaplan 

6- Mehmet Fevzi Yeniçeri 

7- Şule Türkarslan 

 

Halkların Demokratik Partisi

1- Perihan Üge

2- Ahmet Turhan 

3- Emine Yalçın 

4- Dilaver Senem 

5- Ayfer İnan 

6- Yunus Özdemir 

7- Özgür Çavuşoğlu 

 

DİYARBAKIR 

Adalet ve Kalkınma Partisi 

1- Cevdet Yılmaz 

2- Mehmet Selim Ensarioğlu 

3- Seyyit Haşım Haşimi

4- Oya Eronat 

5- Fazıl Hüsnü Erdem 

6- Abdurrahman Kurt 

7- Ali İhsan Merdanoğlu 

8- Mustafa Elgörmüş

9- Netice Arslan 

10- Alaattin Parlak 

11- Abbas Barış 

 

Cumhuriyet Halk Partisi 

1- Muhsin Koçyiğit 

2- Gündoğan Mermutluoğlu 

3- Gülabi Şimşek 

4- Murat Uzun 

5- Vahit Yiğit 

6- Aslı Açıkgöz

7- Mustafa Boz 

8- Ayşe Yelkovan

9- Burhan Altay 

10- İlhan Baran 

11- Mehmet Salih Günel 

 

Milliyetçi Hareket Partisi 

1- Mehmet Teyar Karakoç 

2- Ayşe Önen 

3- Feyzi Yigitkan 

4- Hasan Özmen 

5- Ahmet Kaya 

6- Recep Donat 

7- Harun Yaşa 

8- Ömer Bozkaya 

9- Şeyhmus Bilici 

10- Mehmet İçli 

11- Aziz Demir 

 

Halkların Demokratik Partisi 

1- İdris Baluken

2- Nursel Aydoğan 

3- Nimetullah Erdoğmuş 

4- Feleknas Uca

5- Altan Tan 

6- Çağlar Demirel 

7- Ziya Pir 

8- İmam Taşçıer 

9- Sibel Yiğitalp 

10- Edib Berk 

11- Nesrin Hilal Şanlı

 

DÜZCE

Adalet ve Kalkınma Partisi 

1- Faruk Özlü

2- Fevai Arslan

3-  Ayşe Keşir

 

Cumhuriyet Halk Partisi 

1- Zafer Teber

2 - Ali Fuat Şaşoğlu

3- Ömer Taşlı

 

Milliyetçi Hareket Partisi 

1- Abdullah Danışmaz

2- Suat Konuk

3- Demet Günday

 

Halkların Demokratik Partisi 

1- Yüksel Budak

2- Ali Şeker

3- Abdurrahman Oğuz

 

EDİRNE

Adalet ve Kalkınma Partisi 

1- Şemsettin Emir

2- Fatma Aksal

3- Mustafa Okur

 

Cumhuriyet Halk Partisi

1- Okan Gaytancıoğlu

2- Erdin Bircan

3- Gürkan Güneser

 

Milliyetçi Hareket Partisi

1- Gürsel Şimşek

2- Şennur Yıldırım

3- Sefer Cem Elkut

 

Halkların Demokratik Partisi

1- Hülya Yer

2- Mehmet Çelik

3- Sedat Zımba

 

ELAZIĞ

Adalet ve Kalkınma Partisi

1- Şuay Alpay

2- Metin Bulut

3- Serpil Bulut

4- Ömer Serdar

 

Cumhuriyet Halk Partisi

1- Fevzi Septioğlu

2- Yaşar Karabulut

3- Mustafa Yavuz

4- Fadime Yılmaz

 

Milliyetçi Hareket Partisi

1- Yavuz Temizer

2- Abdurrahman Kızgın

3- Mesut Aksan

4- Mehmet Karaca

 

Halkların Demokratik Partisi

1- Orhan Demirbağ

2- Türkan Bingöl 

3- Ali Cemal Zülfikar

4- İbrahim Bingöl

 

ERZİNCAN

Adalet ve Kalkınma Partisi

1- Talha Erol Durmaz

2- Serkan Bayram

 

Cumhuriyet Halk Partisi

1- Erdoğan Özyalçın

2- Yalçın Tanrıverdi

 

Milliyetçi Hareket Partisi

1- Ümit Özker

2- Mutlu Özdemir

 

Halkların Demokratik Partisi

1- Erol Ağdaş

2- Fatima Turan

 

ERZURUM

Adalet ve Kalkınma Partisi

1- Efkan Ala

2- Adnan Yılmaz

3- Zehra Taşkesenlioğlu

4- İbrahim Aydemir

5- Abdurrahim Fırat

6- Zafer Tarikdaroğlu

 

Cumhuriyet Halk Partisi

1- Gonca Aytaş

2- İsmail İme

3- Orhan Bozkurt

4- Dilek Somun

5- Şaban Oturgan

6- Edip Cengiz

 

Milliyetçi Hareket Partisi

1- Kamil Aydın

2- Ertürk Çimen

3- Zekai Kaya

4- Seyfullah Hızarcı

5- Ömer Durur

6- Gökhan Arslan

 

Halkların Demokratik Partisi

1- Seher Akçınar Bayar

2- Mehmet Bayraktar

3- Şiyar Arslan

4- Dilin Bingöl

5- Ayfer Kırmızı

6- Sebahat Işıklı

 

ESKİŞEHİR

Adalet ve Kalkınma Partisi

1- Nabi Avcı

2- Salih Koca

3- Emine Nur Günay

4- Mustafa Kemal Biçerli

5- Yetkin Tetik

6- Ali Demirel

 

Cumhuriyet Halk Partisi

1- Gaye Usluer

2- Utku Çakırözer

3- Cemal Okan Yüksel

4- Erman Gölet

5- Metin Tomsuk

6- Erdal Çakıcıer

 

Milliyetçi Hareket Partisi

1- Ruhsar Demirel

2- Kayıhan Çağlar

3- Mustafa Kemal Tekin

4- Emine Edizgil

5- Timur Faruk Yatmaz

6- Ahmet Muhammed Hızlan

 

Halkların Demokratik Partisi

1- Mete Günay

2- Rukiye Güven

3- Hasan Hüseyin Karabulut

4- Fatma Curka

5- Ceren Gökçe

6- Barış Sulu

 

GAZİANTEP

Adalet ve Kalkınma Partisi

1- Mehmet Şimşek

2- Abdulhamit Gül

3- Şamil Tayyar

4- Canan Candemir Çelik

5- Abdullah Nejat Koçer

6- Mehmet Erdoğan

7- Serpil Kavrak

8- Ali Şahin

9- Fikret Murat Tural

10- Yusuf Erdem Güzelbey

11- Mehmet Menderes Karaduman

12- Muhammed Hakan Tanrıöver

 

Cumhuriyet Halk Partisi

1- Mehmet Şeker

2- Mehmet Gökdağ

3- Ali Peri

4- Ali Sayın

5- Erdal Geçit

6- Selim Karahan

7- Miray Çankaya Bulut

8- Mustafa Aslan

9- Mahmut Kozbaş

10- Adile Merve Altınbaş

11- Semra Harman

12- Ahmet Şahin Seyran

 

Milliyetçi Hareket Partisi

1- Ümit Özdağ

2- Ertuğrul Tolga Orhan

3- Servet Demir

4- Fevzi Koçoğlu

5- Sermet Atay

6- Hüseyin Cüneyt Ayata

7- Onur Önsel

8- Kenan Çakır

9- Mehmet Demir

10- Ömer Yılmaz

11- Mezine Sırakaya

12- Serdar Önel

 

Halkların Demokratik Partisi

1- Celal Doğan

2- Mahmut Toğrul

3- Gülseren Kocaer

4- Fatoş Çetinkaya

5- Berivan Özpolat Şimşek

6- Osman Demirci

7- Tuğçe Özsoy

8- Mahmut Fermanoğlu

9- Güzel Koç

10- Dilek Büyükkaya

11- Mecit Bozkurt

12- Recai Yılmaz

 

GİRESUN

Adalet ve Kalkınma Partisi

1- Turhan Alçelik

2- Adem Tatlı

3- Mehmet Geldi

4- Hatice Kocaoğlu

 

Cumhuriyet Halk Partisi

1- Bülent Yener Bektaşoğlu

2- Selahattin Karaahmetoğlu

3- İbrahim Akgün

4- Basri Gürsoy

 

Milliyetçi Hareket Partisi

1- Orhan Erzurum

2- Ali Karadeniz

3- Bora Kılıç

4- Hasan Yılmaz

 

Halkların Demokratik Partisi

1- Filiz Çakır

2- Nalan Coşkun

3- Kazım Yaman

4- Mustafa Yusufoğlu

 

GÜMÜŞHANE

Adalet ve Kalkınma Partisi

1- Kemalettin Aydın

2- Feramuz Üstün

 

Cumhuriyet Halk Partisi

1- Mustafa Gültekin

2- Eda Çubukçu

 

Milliyetçi Hareket Partisi

1- Mustafa Canlı

2- Hacı Murat Bal

 

Halkların Demokratik Partisi

1- Hayati Günal

2- Rahime Yılmaz Acet

HAKKARİ

Adalet ve Kalkınma Partisi

1- Osman Kızılban

2- Rüstem Zeydan

3- Mehmet Ertuş

 

Cumhuriyet Halk Partisi

1- Yakup Samioğlu

2- Giyasettin Koç

3- Kerem Korkmaz

 

Milliyetçi Hareket Partisi

1- Menmet Ayhan Günaydın

2- Ali Kurtuluş Öncül

3- Barış Cengizbay

 

Halkların Demokratik Partisi

1- Selma Irmak

2- Nihat Akdoğan

3- Abdullah Zeydan

 

HATAY

Adalet ve Kalkınma Partisi

1- Adem Yeşildal

2- Orhan Karasayar

3- Mehmet Öntürk

4- Mehmet Alğan

5- Hacı Bayram Türkoğlu

6- Tülin Durgun Yetim

7- İbrahim Naci Yapar

8- Mehmet Hacığolu

9- Canan Kahraman

10- Ahmet Demirtaş

 

Cumhuriyet Halk Partisi

1- Hilmi Yarayıcı

2- Mevlüt Dudu

3- Serkan Topal

4- Birol Ertem

5- Mehmet Riyat Kırmızıoğlu

6- Suzan Alhasoğlu

7- Sonay Aykut

8- Mehmet Gözel

9- Bilgen Duman

10- Döndü Dilan Bedir

 

Milliyetçi Hareket Partisi

1- Adnan Şefik Çirkin

2- Celalettin Yavuz

3- Mete Aslan

4- Mehmet Akif Terzi

5- İbrahim Gül

6- Hüseyin Bağrıyanık

7- Mehmet Biçer

8- Ferhat Küçükler

9- Sıdıka Dilaver Eryılmaz

10- Alpaslan Ateş

 

Halkların Demokratik Partisi

1- Nihat Eraslan

2- Kerem Nalbant

3- Hamdiye Turgay

4- Şefik Fırıncıoğulları

5- Hilmiye Kızılay

6- Seyhan Nural

7- Şirin Nur Vural

8- Bekir Soylu

9- Abdulkerim Aslan

10- Peri Çiftçi

 

IĞDIR

Adalet ve Kalkınma Partisi

1- Ferdi Turan

2- Cengiz Şeyran

 

Cumhuriyet Halk Partisi

1- Adil Aşırım

2- Seyfettin Artantaş

 

Milliyetçi Hareket Partisi

1- İsa Yaşar Tezel

2- Sefer Karakoyunlu

 

Halkların Demokratik Partisi

1- Mehmet Emin Adıyaman

2- Kıznaz Türkeli

 

ISPARTA

Adalet ve Kalkınma Partisi

1- Süreyya Sadi Bilgiç

2- Recep Özel

3- İsmail Özdemir

4- Ayşe Usta

Cumhuriyet Halk Partisi

1- İrfan Bakır

2- İsa Önder Dinçtürk

3- Mustafa Ceyhan

4- İzzet Beydoğan

 

Milliyetçi Hareket Partisi

1- Nuri Okutan

2- Hüseyin Avni Bıçaklı

3- Ahmet Ziya Nuhoğlu

4- Hakan Demirtaş

 

Halkların Demokratik Partisi

1- Hazni Arslan

2- Ömer Kartal

3- Gözde Kaya

4- HazalErtürk

 

İSTANBUL - 1. BÖLGE

Adalet ve Kalkınma Partisi

1- İdris Güllüce

2- Mihrimah Belma Satır

3- Erol Kaya

4- Ahmet Berat Çonkar

5- Osman Can

6- Berat Albayrak

7- İsmet Uçma

8- Metin Külünk

9- Ravza Kavakçı Kan

10- Erkan Kandemir

11- Alev Dedegil

12- Mehmet Ali Pulcu

13- Hasan Sert

14- Hüseyin Yayman

15- Osman Boyraz

16- Faik Işık

17- Hulusi Şentürk

18- Şeyma Döğücü

19- Bilal Topçu

20- Rabia İlhan

21- Fatma Varank

22- Adem Sefer

23- Hurşit Yıldırım

24- Fahri Yasin Şener

25- Pınar Kandemir Hacıbektaşoğlu

26- Ayşe Kartal

27- Mustafa Demiral

28- Mustafa Özmen

29- Esma Ersin

30- Alim Erdemir

31- Coşkun Koç

 

Cumhuriyet Halk Partisi

1- Şafak Pavey

2- Gamze Akkuş İlgezdi

3- Gürsel Tekin

4- Barış Yarkadaş

5- Mehmet Akif Hamzaçebi

6- Mahmut Tanal

7- İlhan Kesici

8- Oğuz Kaan Salıcı

9- İhsan Özkes

10- Onursal Adıgüzel

11- Ali Özcan

12- Metin Ağırman

13- Kadir Gökmen Öğüt

14- Cem Haydar Bektaş

15- Birsen Tursun Demirel

16- İrfan Karacan

17- Berhan Şimşek

18- Derya Şentürk

19- Mustafa Can Ataklı

20- Necdet Saraç

21- Hasan Uzunyayla

22- Osman Taney Korutürk

23- İlkay Orhan

24- Erkan Başboğa

25- İrfan Hüseyin Yıldız

26- Nurettin Sarıbal

27- Hüsniye Kaya

28- Özgen Nama

29- Süleyman Güzel

30- Yaşar Hasan Yalçınkaya

31- Doğan Çakmak

 

Milliyetçi Hareket Partisi

1- Edip Semih Yalçın

2- İzzet Ulvi Yönter

3- Uygar Suphi Aktan

4- Ahmet Turgut

5- Ahmet Çağrı Yılmaz

6- Mehmet Kılıç

7- Mehmet Hanefi Bostan

8- Baybora Cihan Kahveci

9- Rasim Acar

10- Nihal Ağca

11- Sabri Şenel

12- Ahmet Kaan Boran

13- Dursun Çolak

14- Zeki Bulut

15- İsmail Hakkı Altun

16- Umur Arıkan

17- Yusuf Kargıoğlu

18- Abdullah Akkaya

19-  Ahmet Şahin

20- Hasan Tüfekçi

21- İsmet Koçak

22- Rezzan Neslihan Vural Balcı

23- Sema Barlın

24- Aydın İşkur

25- Bahri Bilaloğlu

26- Aslı Ergün

27- Ömer Faruk Ekşi

28- Fatih Eryılmaz

29- Başar Ünal

30- Ekrem Düzgün

31- Emine Saadet Karlıbel

 

Halkların Demokratik Partisi

1- Selahattin Demirtaş

2- Hüda Kaya

3- Erdal Ataş

4- Serpil Kemalbay Pekgözegü

5- Abdullah Bülent Uluer

6- Hasan Gülüm

7- Hülya Avşar

8- Nilgün Ongan

9- Kemal Peköz

10- Sezin Uçar

11- Murad Mıhcı

12- Semra Alkan

13- Musa Piroğlu

14- Hürriyet Özçelik

15- Çağdaş Küçükbattal

16- Zeynep Çakmakçı

17- Abdülbaki Boğa

18- Süheyla İnal

19- Altan Açıkdilli

20- Nurhan Yıldırım

21- Cemal Çoban

22- Filiz Yalçın

23- Ceylan Yılmaz

24- Necmiye Güneş

25- Ahmet Aydin

26- Mehmet Zahir Sarıtaş

27- Hasan Hüseyin Küçükaydın

28- Beste Kaplan 

29- Fatma Saygılı

30- Ayşegül Şerefhanoğlu

31- Erman Ergin

 

İSTANBUL - 2. BÖLGE

Adalet ve Kalkınma Partisi

1- Volkan Bozkır

2- Ayşenur Bahçekapılı

3- Ekrem Erdem

4- Aziz Babuşcu

5- Durmuş Ali Sarıkaya

6- Ethem Tolga

7- Şirin Ünal

8- Fatma Benli

9- Hüseyin Bürge

10- Sevim Savaş Er

11- Haydar Ali Yıldız

12- Markar Eseyan

13- Oktay Saral

14- Ahmet Haldun Ertürk

15- Ahmet Baha Öğütken

16- Ahmet Hamdi Çamlı

17- Hüseyin Hüsnü Kılıç

18- İbrahim Solmaz

19- Bedri Baş

20- İsmail Ergüneş

21- Mehmet Er

22- Perihan Toğay 

23- Muharrem Baltacı

24- Reşide Yüksel

25- Mahmut Doğan

26- Süleyman Enes Kılıç

 

Cumhuriyet Halk Partisi

1- Selina Doğan

2- Aykut Erdoğdu

3- Mustafa Sezgin Tanrıkulu

4- Dursun Çiçek

5- Süleyman Sencer Ayata

6- Gülay Yedekci Arslan

7- Kadri Enis Berberoğlu

8- Didem Engin

9- Mustafa Sarıgül

10- Yüksel Mansur Kılınç

11- Cengiz Alp

12- Çetin Soysal

13- Melda Onur

14- Hülya Çiğdem Anad İbrahimhakkıoğlu

15- Gül Yüksel

16- Zeynel Öztürk

17- İnan Güney

18- Dursun Bulut

19- Özgür Koçak

20- Mehmet Ercan Karakaş

21- Güven Karataş

22- Seyfullah Beysülen

23- Mustafa Ozan Şer

24- Tevfik Cem Tüzün

25- Mehmet Sevigen

26- Hülya Güntaş

 

Milliyetçi Hareket Partisi

1- Ekmeleddin Mehmet İhsanoğlu

2- Celal Adan

3- Murat Başesgioğlu

4- Abdul Ahat Andican

5- Özcan Pehlivanoğlu

6- Mehmet Aslan

7- Başbuğ Pınarbaşı

8- Esra Selimoğlu Şengül

9- Feti Yıldız

10- Füsun Kayan Ardaman

11- Gülru Vardar

12- Ahmet Özyürek

13- Ali Derindağ

14- Mahmut Mert Ersin

15- Alaaddin Uludağ

16- Muhammed Emin Özkurt

17- Can Ali Aksu

18- Nurettin Atalay

19- Nurhan Toğuç

20- Fetih Ahmet Alparslan

21- Osman Büyükkaya

22- Sevgi Vardarlı İnal

23- Mesut Can Pakova

24- Osman Kaygı

25- Metin Kılıç

26- Mustafa Yılmaz

 

Halkların Demokratik Partisi

1- Turgut Öker

2- Filiz Kerestecioğlu

3- Sezai Temelli

4- Şerife Erbay

5- Salih Şahin

6- Arife Çınar

7- Tahsin Yeşildere

8- Gülsüm Ağaoğlu

9- Cihan Deniz Zarakolu

10- Filor Uluk

11- Neval Tan

12- Eyüp Güneysel

13- Fatma Özdemir

14- Abdullah Baran Uğurlu

15- Meliha Varışlı

16- Mehmet Saltoğlu

17- Elif Şahsın Sırlıoğlu

18- Hıdır Karadaş

19- İnciser Alptekin

20- Sabri Gül

21- Saime Oğuzhan

22- Feride Elçin

23- Barış Koçak

24- Dilber Koçak

25- Meltem Teker

26- Medine Akbaba

 

İSTANBUL - 3. BÖLGE

Adalet ve Kalkınma Partisi

1- Mustafa Şentop

2- Özlem Zengin

3- Feyzullah Kıyıklık

4- Mehmet Muş

5- Mehmet Doğan Kubat

6- Tülay Kaynarca

7- Abdürrahim Boynukalın

8- Harun Karaca

9- Uğur Işılak

10- Mustafa Yeneroğlu

11- Mustafa Afşin Yazıcıoğlu

12- Mehmet Metiner

13- Halis Dalkılıç

14- Mahmut Övür

15- Yıldız Seferinoğlu

16- Fatma Betül Sayan Kaya 

17- Tülin Mazlumoğlu Kestane

18- Mehmet Baykan

19- Resul Kurt

20- Betül Birer

21- Abdullah Başcı

22- Zeynep İşcen Çeviker

23- Celal Babayiğit

24- Hakan Bahadır

25- Hatice Kübra Öztürk

26- Yeşil Aytulum Turut

27- Yasin Zülbaharoğlu

28- Abdullah Sadıksoy

29- Arif Kalmaz

30- Fatma Nur Yavuz

31- Fevzi Durmuş

 

Cumhuriyet Halk Partisi

1- Bihlun Tamaylıgil

2- İlhan Cihaner

3- Engin Altay

4- Ali Şeker

5- Erdoğan Toprak

6- Eren Erdem

7- Murat Özçelik

8- Zeynel Emre

9- Mehmet Bekaroğlu

10- Sibel Özdemir

11-Emine Gülizar Emecan

12- Efkan Bolaç

13- Özgür Karabat

14- Süleyman Çelebi

15- Hüseyin Özkahraman

16- Erhan Bozan

17- Tülay Ateş

18- Mehtap Albayrak

19- Rıza Akpolat

20 - Hüseyin Aydoğdu

21- Kemal Çebi

22- Nurcan Şanlı

23- Şahanım Meter

24-Taşkan Uysal

25- İbrahim Yener

26- Yegane Güley

27- Hüseyin Aksu

28- Kemal Deniz Bozkurt

29- Selami Değirmenci

30 - Selçuk Müsnat Hazinedar

31- Ali Ulvi Gökbulak

 

Milliyetçi Hareket Partisi

1- Meral Akşener

2- Atila Kaya

3- İsmail Faruk Aksu

4- Arzu Erdem

5- Fuat Çakıroğlu

6- Mehmet Müftüoğlu

7- Erdem Karakoç

8- Murat Türkmen

9- Hayati Arkaz

10- Ayşe Bıçak

11- Alpaslan Alpaslan Akarsu

12- Ahmet Savaş Çolak

13- Bahattin Şengül

14- Işıl Damla Şener Yamaner

15- Fazlı Yardabak

16- Volkan Yılmaz

17- Halit Tuna

18- Celal Karapınar

19- İsa İlyasoğlu

20 - Gökhan Yamaner

21- Mesut Yıldırım

22- Tahir Pak

23- Hakan Çorak

24- Bünyamin Çiftçi

25- Aytekin Horasan

26- Sevinç Gümüş

27- Serdar Öktem

28- Didem Karataş

29- Kamil Aksu

30- Ekrem Sarısoy

31- Merrin Hasipoğlu

 

Halkların Demokratik Partisi

1- Pervin Buldan

2- Garo Paylan

3- Abdullah Levent Tüzel

4- Ali Kenanoğlu

5- Emine Beyza Üstün

6- Ayşe Berktay Hacımirzaoğlu

7- M. Kemal Parlak

8- Abdulhakim Daş

9- Zehra Şahin Yeşil

10- Şefika Gürbüz

11- Halime Yavuz

12- Süleyman İskenderoğlu

13- Hülya İmak

14- Fırat Epözdemir

15- Fatma Beyhan Eroğluer

16- Mehmet Şerif Öner

17- Nazire Güreş

18- Yakup Mavzer

19- Elif Bulut

20- Sevgi Yalçın

21- Suner Sakci

22- Dilek Sultan Nayman

23- Erkan Metin

24- Nergiz Vasfıoğlu

25- Ahmet Kılıç

26- Burcu Demirbaş

27- Abdulcelil Öztekin

28- Cemila Akgün 

29- Hülya Bayram

30- Medeni Aygül

31- Halil Savda

 

 İZMİR - 1. BÖLGE

Adalet ve Kalkınma Partisi

1- Veysel Eroğlu

2- Fatma Seniha Nükhet Hotar

3- Cemil Şeboy

4- Hüseyin Kocabıyık

5- Ozan Ceyhun 

6- Necip Nasır

7- Cemal Bekle

8- Mahmut Atilla Kaya

9 - Bediha Türkyılmaz

10- Talip Uzun

11- Kazım Erten

12- Ömer Sertbaş

13- Gürbüz Akbulut

 

Cumhuriyet Halk Partisi

1- Selin Sayek Böke

2- Musa Çam

3- Ahmet Tuncay Özkan

4- Tacettin Bayır

5- Özcan Purçu

6- Ali Yiğit 

7- Murat Bakan

8- Muhsin Kurt

9- Ali Hıdır Uludağ

10- Ednan Arslan

11- Sabri Ergül

12- Sevda Erdan Kılıç

13- Turgay Bozoğlu

 

Milliyetçi Hareket Partisi

1- Oktay Vural

2- Aslan Savaşan

3- Senem Kılıç

4- Recep Kök

5- Salahattin Şahin

6- Figen Tosunor

7- Ali Onar

8- Halit Dalgıç

9- Ömer Aslan

10- Naci Düz

11- Doğan Varol

12- Hüsnü Gürhan Seçkiner

13- Lütfi Kılıç

 

Halkların Demokratik Partisi

1- Ertuğrul Kürkcü

2- Ferhan Ademhan

3- Pınar Aydınlar

4- Ayşe Erkek

5- Bahattin Canbeyli

6- Ahmet Önerge

7- Hülya Gürgör

8- Melike Arı

9- Bayram Ercan

10- Ülkü Yalçınkaya

11- Ayşe Özen 

12- Kamil Ağaoğlu

13- İnci Dal

 

İZMİR-2. BÖLGE

Adalet ve Kalkınma Partisi

1- Mustafa İbrahim Turhan

2- Nesrin Ulema

3- Hamza Dağ

4- Kerem Ali Sürekli

5- Durmuş Boztuğ

6- Mehmet Bayındır

7- Savcı Sayan

8- Neşe Gürçay

9- Tansu Kaya

10- Bilal Kırkpınar

11- Esra Aladağ

12- Ali Hadim

13- Müjde Çelik

 

Cumhuriyet Halk Partisi

1- Zeynep Altıok

2- Kemal Kılıçdaroğlu

3- Zekeriya Temizel

4- Mustafa Ali Balbay

5- Aytun Çıray

6- Atila Sertel

7- Kamil Okyay Sındır

8- Ali Engin

9- Hüseyin Sezer

10- Ülkümen Rodoplu

11- Ali Kemal Elitaş

12- Taha Okan

13- Nurgül Uçar Aktuğ

 

Milliyetçi Hareket Partisi

1- Ahmet Kenan Tanrıkulu

2- Murat Koç

3- Süeda Neslihan Çelik

4- Murat Taşer

5- Yalçın Koçyiğit

6- Hatice Bölük

7- Serdar Mersin

8- Mehmet Salih Kadıoğlu

9- Taşkın Işık

10- Recep Akan

11- Suavi Tuncay

12- Nuri Çiftçi

13- Tahsin Kaya

 

Halkların Demokratik Partisi

1- Müslüm Doğan

2- Eylem Yıldız

3- Zeki Gül

4- Pınar Türk

5- İbrahim Akın

6- Semra Uzunok

7- Berrin Esin Kaya

8- Süleyman Gündüz

9- Neşe Dilek Bakış

10- Özer Akdemir

11- Zeynep Acar

12- Şehnaz Baba Aktaş

13- Hamdi Öztürk

 

KAHRAMANMARAŞ

Adalet ve Kalkınma Partisi

1- Mahir Ünal

2- Nursel Reyhanlıoğlu

3- Veysi Kaynak

4- Sevde Bayazıt Kaçar

5- Mehmet Uğur Dilipak

6 - Mehmet İlker Çitil

7- Türk İslam Karakoç

8- İmran Kılıç

 

Cumhuriyet Halk Partisi

1- Kamil Dalkara

2- Ayşe Nilden Bayazıt Postalcı

3- Eylem Çağraş

4- Hilmi Emre Kazancı

5- Kibar Özdemir

6- Selim Sümen

7- Fatih Vicdan

8- Duran Özdal

 

Milliyetçi Hareket Partisi

1- Fahrettin Oğuz Tor

2- Sefer Aycan

3- Hacı Mustafa Tombuloğlu

4- Ejder Oruç

5- Fehmi Kiraz

6- Musa Demir

7- Şule Arıkan

8- Hasan Seyithanoğlu

 

Halkların Demokratik Partisi

1- Aziz Tunç

2- Ayşenur Vaizoğlu

3- Ali Dusak

4- Nuran İmir

5- Emre Genç

6- Meryem Yıldız

7- İbrahim Şahindal

8- Mehmet Çat

 

KARABÜK

Adalet ve Kalkınma Partisi

1- Osman Kahveci

2- Sedat Namal

 

Cumhuriyet Halk Partisi

1- Cevdet Akay

2- Mustafa Akay

 

Milliyetçi Hareket Partisi

1- Durmuş Yalçın

2- Ayhan Akbaş

 

Halkların Demokratik Partisi

1- Müşerref Serap Yolcu

2- Sadık Uçak

 

KARAMAN

Adalet ve Kalkınma Partisi

1- Recep Konuk

2- Recep Şeker

 

Cumhuriyet Halk Partisi

1- Mustafa Cem Kağnıcı

2- Uygar Talay

 

Milliyetçi Hareket Partisi

1- Mehmet Ural

2- Mehmet Alagöz

 

Halkların Demokratik Partisi

1- Hüseyin Mertoğlu

2- Sibel Çelik

 

KARS

Adalet ve Kalkınma Partisi 

1- Mehmet Uçum

2-Yusuf Selahattin Beyribey

3- Ensar Erdoğdu

 

Cumhuriyet Halk Partisi 

1- Zeki Naci Tarhan

2- Erkan Karagöz

3- Aysel Sadak İltaş

 

Milliyetçi Hareket Partisi 

1- Taner Gökçek

2- Muharrem Yıldız

3- Yaşar Ağsu

 

Halkların Demokratik Partisi 

1- Ayhan Bilgen

2- Şafak Özanlı

3- Önder Fidanboy

 

KASTAMONU

Adalet ve Kalkınma Partisi 

1- Mustafa Gökhan Gülşen

2-Metin Çelik

3- Zafer Nalbantoğlu

 

Cumhuriyet Halk Partisi 

1- Ahmet Caner Yenidünya

2- Hasan Şen

3- Yılmaz Karakoç

 

Milliyetçi Hareket Partisi 

1- Emin Çınar

2- Hayati Hamzaoğlu

3- Hakan Çetin

 

Halkların Demokratik Partisi 

1- Hamza Özkan

2- Mehmet Zeki Çelebi 

3-Özüm Vurgun

 

KAYSERİ

Adalet ve Kalkınma Partisi 

1- Mehmet Özhaseki

2-Ahmet Doğan

3- Yaşar Karayel

4-Kemal Tekden

5-Havva Talay Çalış

6-Halil Ergen

7-İsmail Tamer

8-Avşar Aslan

9-Aydın Kalkan

 

Cumhuriyet Halk Partisi 

1- Çetin Arık

2-Ali Paşa Tan

3- Aşkın Genç

4-Feyzullah Keskin

5-Tülin Temel

6-Mustafa Aslan

7-Ayhan Gülsoy

8-Mustafa Utku Sarı

9-Nahide Sevgi Yalçın

 

Milliyetçi Hareket Partisi 

1- Yusuf Halaçoğlu

2- Ali Kilci

3- Süleyman Korkmaz

4-Mustafa Alkan

5-Metin Soylu

6-Mehmet Özmen

7-Eser Türkistanlı Saka

8-Mete Taştan

9-Sevim Koçyiğit

 

Halkların Demokratik Partisi 

1-Sultan Özcan

2-Dağıstan Budak

3-Zeran Özcan

4-Hasan Daşkın

5-Necla Figan Altındağ

6-Kenan Maraşlı

7-Süleyman Gökalp

8-Bermali Demirdögen

9-Ethem Kabak

 

KIRIKKALE

Adalet ve Kalkınma Partisi 

1- Oğuz Kağan Köksal

2-Ramazan Can

3-Abdullah Öztürk

 

Cumhuriyet Halk Partisi 

1-Murat Çakırca

2- Ziya Kavlak

3- Hacı Arap Karadurmuş

 

Milliyetçi Hareket Partisi 

1- Seyit Ahmet Göçer

2- Halil Öztürk

3- Merih Karayol

 

Halkların Demokratik Partisi 

1-Abdullah Koç

2-Şerife Günhan

3-Ayşe Durmuş

 

KIRKLARELİ

Adalet ve Kalkınma Partisi 

1-Hamdi Irmak

2-Volkan Göç

3-Aytaç Aksoy

 

Cumhuriyet Halk Partisi 

1-Türabi Kayan

2- Vecdi Gündoğdu

3- Mehmet Tuna Soykan

 

Milliyetçi Hareket Partisi 

1-Derya Bulut

2-Aydın Çetiner

3-Göksel Okumuş

 

Halkların Demokratik Partisi 

1-Emine Nilüfer Ataman

2-Mehmet Boztemir

3-Muzaffer Kaya

 

KIRŞEHİR

Adalet ve Kalkınma Partisi 

1-Salih Çetinkaya

2-Hacı Turan

 

Cumhuriyet Halk Partisi 

1-Yılmaz Zengin

2- Rıfat Ertem

 

Milliyetçi Hareket Partisi 

1- Cemil Yıldırım Türk

2-Mustafa Erkal

 

Halkların Demokratik Partisi 

1-Onur Şahin

2-Ayşe Merva Aytemür

 

KİLİS

Adalet ve Kalkınma Partisi 

1-Reşit Polat

2-Ahmet Salih Dal

 

Cumhuriyet Halk Partisi 

1-Mehmet Akif Perker

2-Ökkaş Aslantaş

 

Milliyetçi Hareket Partisi 

1- Mustafa Yün

2-Mehmet Emin Ertuğrul

 

Halkların Demokratik Partisi 

1-Kasım Kısa

2-Tülay Sarıkabadayı

 

KOCAELİ

Adalet ve Kalkınma Partisi 

1-Fikri Işık

2-Radiye Sezer Katırcıoğlu

3-Zeki Aygün 

4-İlyas Şeker

5-Mehmet Akif Yılmaz

6-Cemalettin Kaflı

7-Sami Çakır

8-Ayşe Müge Olşen

9-Halit Çokan

10-Yalçın Coştur

11-Yahya Coşkun

 

Cumhuriyet Halk Partisi 

1-Fatma Kaplan Hürriyet

2-Haydar Akar

3-Tahsin Tarhan

4-Turan Dumlu

5-Cuma Karavar

6-Mehmet Tamer Solakoğlu

7-Ayhan Mutlu

8-Rasim Meriç

9-Asude Fırat Özkan

10-Kemal Nişancı

11-Sabriye Şahin

 

Milliyetçi Hareket Partisi 

1- Saffet Sancaklı

2-Lütfü Türkkan

3-Hilal Elmas

4-Rıza Ağdağ

5-Ruhi Çavdar

6-Kemal Köse

7-Nurdoğan Kaçar

8-İlhan Tan

9-Süleyman Pekin

10-Dijle Akın

11-Ahmet Yeşil

 

Halkların Demokratik Partisi 

1-Ali Haydar Konca

2-Ayfer Koçak

3-Güner Kizir

4-Dilber Beysülen

5-İbrahim Ergin

6-Sevda Özer

7-Sinan Odabaş

8-Ayten Yılmaz

9-Hasan Afşin

10-Bedia Salhan

11-Ahmet Okuyucular

 

KONYA

Adalet ve Kalkınma Partisi 

1-Ahmet Davutoğlu

2-Mustafa Baloğlu

3-Hüsnüye Erdoğan

4-Ziya Altunyaldız

5-Muhammet Uğur Kaleli

6-Leyla Şahin Usta

7-Mehmet Babaoğlu

8-Abdullah Ağralı

9-Halil Etyemez

10-Rüveyde Gülseren Işık

11-Hacı Ahmet Özdemir

12-Ömer Ünal

13-Mustafa Kaya

14-Ömer Faruk Kanık

 

Cumhuriyet Halk Partisi 

1-Mustafa Hüsnü Bozkurt

2-Gülsüm Filorinalı

3-Mehmet Turgay Bilge

4-Ali Cemal Cömert

5-Mehmet Ali Ünal

6-Ali Sayar

7-Deniz İndibi Çelik

8-Hüseyin Yağcı

9-Saim Sezen

10-Ali Tekiş

11-Musa Gökçe

12-Emine Balık

13-Mehmet Gayretli

14-Mehmet Topbaş

 

Milliyetçi Hareket Partisi 

1- Mustafa Kalaycı

2-Mustafa Sait Gönen

3-Süleyman Şenol

4-Hüseyin Oprukçu

5-Sevil Sargın

6-Zühal Ekici

7-Alper Gedik

8-Bulduk Özdemir

9-Faruk Sonkaya

10-Halil Ayhan

11-Şükrü Portakal

12-Halil Açıl

13-Osman Nuri Atçeken

14-Temmuz Şemin

 

Halkların Demokratik Partisi 

1-Battal Odabaşı

2-Serap Kaya

3-Hüseyin Özkan

4-Şaziye Şener

5-Nihal Alaydın

6-Adnan Seyhan

7-Eylem Almaz

8-Kamuran Tekin

9-Gülçin Köneş

10-İbrahim Can

11-Günay Sağır

12-Sami Acar

13-Osman Çelik

14-Bülent Örüç

 

KÜTAHYA

Adalet ve Kalkınma Partisi 

1-Mustafa Şükrü Nazlı

2-Vural Kavuncu

3-İshak Gazel

4-Ahmet Tan

 

Cumhuriyet Halk Partisi 

1-Ali Fazıl Kasap

2-Mehmet Aydın Uzun

3-Fisun Yıldız

4-İbrahim Solmaz

 

Milliyetçi Hareket Partisi 

1- Alim Işık

2-Hüseyin Balı

3-Önder Kıcıroğlu

4-Erol Alpertürk

 

Halkların Demokratik Partisi 

1-Ahmet Toprak

2-Neriman Birgül Hakan

3-Ümit Aydemir

4-Aysun Cerek

 

MALATYA

Adalet ve Kalkınma Partisi 

1-Öznur Çalık

2-Taha Özhan

3-Mustafa Şahin

4-Nurettin Yaşar

5-Bülent Tüfenkçi

6-Bayram Taşkın

 

Cumhuriyet Halk Partisi 

1-Veli Ağbaba

2-Hulisi Porgalı

3-Berna Karadaş

4-Memba Kuşcu

5-Yusuf Sürücü

6-Ethem Körükmez

 

Milliyetçi Hareket Partisi 

1-Arif Yıldız

2-Hakan Yılmaz

3-Güzün Koçak

4-Ubeyt Akçın

5-Hakan Kalkan

6-M. Ali Özpolat

 

Halkların Demokratik Partisi 

1-Aydın Erdoğan

2-Perihan Yücekaya

3-Ahmet Akar

4-Latife Ulutaş

5-Betül Kurnaz Kılınç

6-Nejdet Balı

 

MANİSA

Adalet ve Kalkınma Partisi 

1-Recai Berber

2-Uğur Aydemir

3-Selçuk Özdağ

4-Murat Baybatur

5-Şule Tunalı

6-İsmail Bilen

7-Musa Yılmaz

8-Güzide İçen Kasap

9-Bilal Temel

 

Cumhuriyet Halk Partisi 

1-Özgür Özel

2-Mazlum Nurlu

3-Tur Yıldız Biçer

4-Mustafa Başgülşen

5-Sabri Temel 

6-Sakine Öz

7-Abdullah Saka

8-Hasan Ören

9-Saniye Ağgül

 

Milliyetçi Hareket Partisi 

1-Erkan Akçay

2-Zeynel Balkız

3-Hasan Eryılmaz

4-Yaşar Coşkun

5-Mehmet Memiş

6-Osman Oktay

7-Mehmet Cem Çöllü

8-Galip Karagözler

9-Cemal Murat Erim

 

Halkların Demokratik Partisi 

1-Ali Alfatlı

2-Sibel Genç

3-Mejdel Acar

4-Mehmet Tarlabölen

5-Abiddin Başboğa

6-Gülseren Olgun

7-Mustafa Yıldırım Polat

8-Cumali Yıldız

9-İhsan Çaça

 

MARDİN

Adalet ve Kalkınma Partisi 

1-Orhan Miroğlu

2-Gönül Bekin Şahkulubey

3-Mehmet Vejdi Kahraman

4-Abdullah Erin

5-Cengiz Demirkaya

6,Mehmet Emin Deniz

 

Cumhuriyet Halk Partisi 

1-Mehmet Çiftsüren

2-Muhammed Olğaç

3-Özlem Karaman

4-Mehmet Fıral İnal

5-Hamze Efe 

6-Aydın Paksak

 

Milliyetçi Hareket Partisi 

1-Fikri Yazan

2-Duramettin Menküç

3-Erkan Aydın

4-Hayati Ünal

5-Ercan Bükülmez

6-Tayfun Topak

 

Halkların Demokratik Partisi 

1-Mithat Sancar

2-Gülser Yıldırım

3-Erol Dora

4-Mehmet Ali Aslan

5-Enise Güneyli

6-Nurullah Görhan

 

MERSİN

Adalet ve Kalkınma Partisi 

1-Mustafa Muhammet Gültak

2-Yılmaz Tezcan

3-Muhsin Kızılkaya

4-Zeynep Gül Yılmaz

5-İbrahim Gül

6-Arif Yıldırım

7-Mehmet Emin Kaplan

8-Pınar Nar

9-Cemal Balkaya

10-Abdullah Kuz

11-Mehmet Taşkıran

 

Cumhuriyet Halk Partisi 

1-Hüseyin Çamak

2-Durmuş Fikri Sağlar

3-Aytuğ Atıcı

4-Mustafa Baysan

5-Serdal Kuyucuoğlu

6-Sibel Gazi Tabel

7-Ebru Çalışkan

8-Seyit Özananar

9-Semra Kabasakal

10-Nevin Zaimoğlu

11-Celal Çelik

 

Milliyetçi Hareket Partisi 

1-Oktay Öztürk

2-Baki Şimşek

3-Ali Öz

4-Mehmet Kara

5-Tolga Arslan

6-Gürcan Kasap

7-Ali Yücelen

8-Nihat Özen

9-Mehmet Ali Gökmen

10-Ali Rıza Bozkurt

11-Özgür Özcan

 

Halkların Demokratik Partisi 

1-Dengir Mir Mehmet Fırat

2-Çilem Öz

3-Ali Tanrıverdi

4-Özlem Şen

5-Nursel Demir

6-Mahmut Karabulut

7-Gülay Bingöl

8-Nazım Aslan

9-Mehmet Taşcı

10-Şilan Aydın Üzgeç

11-Müslüm Tank

MUĞLA

Adalet ve Kalkınma Partisi 

1- Hasan Özyer

2-Hasan Kökten

3- Elvan Göçer

4-Mehmet Yavuz Demir

5-Muhittin Kayabaş

6-Özben Yelda Erol Gökcan

 

Cumhuriyet Halk Partisi 

1- Akın Üstündağ

2-Ömer Süha Aldan

3- Nurettin Demir

4-Burak Erbay

5-Emrah Doğu

6-Süleyman Girgin

 

Milliyetçi Hareket Partisi 

1- Mehmet Erdoğan

2- Peyami Cinaz

3- Asım Başaran

4-Nuri Öztürk

5-Ferat Yüksel 

6-Arif Ziya Keloğlu

 

Halkların Demokratik Partisi 

1-Münevver Hürriyet Karadeniz

2- Mehmet Polat

3- Nurhayat Tekgül

4-Kamuran Resuloğulları

5-Ayla Ableyla

6-Mehmet Emin Gers

 

MUŞ

Adalet ve Kalkınma Partisi 

1-Mehmet Emin Şimşek

2-Abdulselam Er

3-Halis Saltık

 

Cumhuriyet Halk Partisi 

1- Şemsettin Onuler

2-Ali Haydar Fırat 

3- Yıldırım Paçal

 

Milliyetçi Hareket Partisi 

1- Abdurrahman Gümüş

2- Tarkan Dede

3- Fatma Yıldırım

 

Halkların Demokratik Partisi 

1-Burcu Çelik Özkan

2-Ahmet Yıldırım

3-Mensur Işık

 

NEVŞEHİR

Adalet ve Kalkınma Partisi 

1-Mustafa Açıkgöz

2-Murat Göktürk

3-Ebubekir Gizligider

 

Cumhuriyet Halk Partisi 

1- Hilmi Bülent Tekiner

2-Cuma Yorgancı 

3- Osman Fahri Ertik

 

Milliyetçi Hareket Partisi 

1- Mehmet Varol

2-Sait Yüksel

3- Mustafa Uğur

 

Halkların Demokratik Partisi 

1-Ahmet Mete Pak

2-Funda Temel 

3-Bekir Fuat Akbel

 

NİĞDE

Adalet ve Kalkınma Partisi 

1-Alpaslan Kavaklıoğlu

2-Erdoğan Özegen

3-Yaşar Ataç

 

Cumhuriyet Halk Partisi 

1- Doğan Şafak

2-Sevgi Özbek

3- Ramazan Ertan

 

Milliyetçi Hareket Partisi 

1-Vedat Bayram

2-Murat Işıklı

3-Hakan Er

 

Halkların Demokratik Partisi 

1-Cafer Kılıç

2-İpek Ekran

3-İbrahim Avşar

 

ORDU

Adalet ve Kalkınma Partisi 

1-Numan Kurtulmuş

2-Oktay Çanak

3-İhsan Şener

4-Ayşe Nilgün Tomakin

5-Şakir Çoban

 

Cumhuriyet Halk Partisi 

1- Seyit Torun

2-Mustafa Adıgüzel

3-İdris Yıldız

4-İsa Yazıcı

5-Osman Güngör

 

Milliyetçi Hareket Partisi 

1-Cemal Enginyurt

2-Murat Kaçak

3-Hakan Yakışan

4-Ali İhsan Aydın

5-Faruk Kütük

 

Halkların Demokratik Partisi 

1-Ahmet Cevat Güney

2-Cahit Ongunyurt

3-Güngör Ataş

4-Turan Bayrak

5-Güven Atabay

 

OSMANİYE

Adalet ve Kalkınma Partisi 

1-Suat Önal

2-Mücahit Durmuşoğlu

3-Mehmet Sarı

4-Emir Hasan Arslantaş

 

Cumhuriyet Halk Partisi 

1- Nihat Çerçi

2-Murat Koluçolak

3-Serpil Düzgün

4-Hatice Erdur

 

Milliyetçi Hareket Partisi 

1-Devlet Bahçeli

2-Ruhi Ersoy

3-Elif Loğoğlu

4-Mehmet Vural

 

Halkların Demokratik Partisi 

1-Ahmet Şakır

2-Nazlı Yusufoğlu Kızılkaya

3-Hatice Betül Çelebi

4-Emine Ruken Akça

 

RİZE

Adalet ve Kalkınma Partisi 

1-Hasan Karal

2-Hikmet Ayar

3-Osman Aşkın Bak

 

Cumhuriyet Halk Partisi 

1- Kenan Bıyık

2-Tahsin Ocaklı

3-Candan Eyüboğlu

 

Milliyetçi Hareket Partisi 

1-Osman Cem Kazmaz

2-Ömer Ökten

3-Erol Kabaoğlu

 

Halkların Demokratik Partisi 

1-Necmettin Durmuş

2-Selda Karafazlı Kurşun

3-Kerem Ay

 

SAKARYA

Adalet ve Kalkınma Partisi 

1-Ayşenur İslam

2-Mustafa İsen

3-Ali İhsan Yavuz

4-Recep Uncuoğlu

5-Ali İnci

6-Recep Hacıeyüpoğlu

7-Bilgehan Doğru

 

Cumhuriyet Halk Partisi 

1- Engin Özkoç

2-Hüseyin Avni Şahin

3-Erdoğan Isır

4-Ayhan Bal

5-Elif Asiye Başer

6-Ayşe Kılıç

7-Enis Ceylan

 

Milliyetçi Hareket Partisi 

1-Zihni Açba

2-Orhan Ünver

3-Ali Rıza Acartürk

4-Hüsamettin Atasever

5-İsmail Kamil Doğancı

6-Gökhan Taşdeviren

7-Serdar Çakan

 

Halkların Demokratik Partisi 

1-Neslin Gümüş

2-İbrahim Uzen

3-Leyla Kızıl

4-Cumhur Atay

5-Ayşegül Altıntaş

6-Aydın Kınay

7-Tülay Demirtaş

 

SAMSUN

Adalet ve Kalkınma Partisi 

1-Akif Çağatay Kılıç

2-Ahmet Demircan

3-Fuat Köktaş

4-Çiğdem Karaaslan

5-Hasan Basri Kurt

6-Kamuran Özden

7-Yılmaz Hocaoğlu

8-Hüseyin Avni Çatal

9-Adem Tuncer

 

Cumhuriyet Halk Partisi 

1- Kemal Zeybek

2-Hayati Tekin

3-Neslihan Hancıoğlu

4-Müşfik Veysel Erdoğan

5-Şaban Sevinç

6-Fatma Necile Çokay

7-Atıf Tomrukçu

8-Şevki Yılmaz

9-Mehmet Atalay

 

Milliyetçi Hareket Partisi 

1-Erhan Usta

2- Hüseyin Edis

3-Akın Üner

4-Mustafa Keskin

5-Pınar Kılınç

6-Osman Teber

7-Kemal Bostancı

8-Mehmet Ayhan Acar

9-Ayten Başkan Yüksel

 

Halkların Demokratik Partisi 

1-Alp Altınörs

2-Makbule Efe Baysal

3-İlhan Cüre

4-Sait Kocaman

5-Ahmet Çağın

6-Emine Çepni

7-Mahmut Arslan

8-Saliha Alaca

9-Erdal Yüksel

 

SİİRT

Adalet ve Kalkınma Partisi 

1-Yasin Aktay

2-Haşim Taşkıran

3-Ali İlbaş

 

Cumhuriyet Halk Partisi 

1- Fırat Soysal

2-Cindi Eren

3-Kamile Balcı

 

Milliyetçi Hareket Partisi 

1-Abdullah Bayram

2-Beşir Sevinç

3-Erhan Özgen

 

Halkların Demokratik Partisi 

1-Kadri Yıldırım

2-Hatice Seviptekin

3-İsmail Aydın

 

SİNOP

Adalet ve Kalkınma Partisi 

1-Cengiz Tokmak

2-Nazım Maviş

 

Cumhuriyet Halk Partisi 

1-Barış Karadeniz

2-Mustafa Acun

 

Milliyetçi Hareket Partisi 

1-Mustafa Meftun Çağlar

2-Rahmi Öztürk

 

Halkların Demokratik Partisi 

1-Zeki Çelik

2-Ayşegül Kafkas

 

SİVAS

Adalet ve Kalkınma Partisi 

1-İsmet Yılmaz

2-Hilmi Bilgin

3-Selim Dursun

4-Adem Yıldırım

5-Yalçın Özdemir

 

Cumhuriyet Halk Partisi 

1-Ali Akyıldız

2-Haydar Gölbaşı

3-Ulaş Karasu

4-Baki Çoban

5-İsmail Şahin

 

Milliyetçi Hareket Partisi 

1-Celal Dağgez

2-Oğuz Özdemir

3-Muammer Demirci

4-Hamit Özkan

5-Kadir Eğri

 

Halkların Demokratik Partisi 

1-Dursun Yıldız

2-Şahturna Ağdaşan

3-Mevlude Acar

4-Cevat Aktaş

5-Yaşar Vural

 

ŞANLIURFA

Adalet ve Kalkınma Partisi 

1-Nureddin Nebati

2-Mehmet Kasım Gülpınar

3-Seyit Eyyüpoğlu

4-Mazhar Bağlı

5-Halil Özcan

6-Hamide Sürücü

7-Ahmet Eşref Fakıbaba

8-Mehmet Akyürek

9-Mahmut Kaçar

10-Yusuf Eğilmez

11-Yıldız Konal Süslü

12-Abdullah Yeşil

 

Cumhuriyet Halk Partisi 

1-Ali Murat Bucak

2-Hasan Oğul

3-Resul Bebe

4-Sedat Sağır

5-İsmail Bahçacı

6-Mahmut Han Şahin

7-Akile Yektaş

8-Muzaffer Yiğitbaşı

9-Kemal Eşsiz

10-Ahmet Helvacı

11-Lütfü Küçükbayrak

12-Caner Çamlıbel

 

Milliyetçi Hareket Partisi 

1-İbrahim Özyavuz

2-İsmail Bağış

3-İbrahim Doğan

4-Mehmet Akdeniz

5-Mustafa Çiftçi

6-Murat Kaçak

7-İsmail Akbulut

8-Şermin Ataş

9-İsmail Taş

10-Ömer Çağlar Yılmaz

11-Can Halil Çizmecioğlu

12-Mustafa Remzi Karataş

 

Halkların Demokratik Partisi 

1-Osman Baydemir

2-Dilek Öcalan

3-İbrahim Ayhan

4-Leyla Güven

5-Ziya Çalışkan

6-Yasin Batan

7-Gülcan Avcı

8-Serhat Dicle Yüksel

9-Hacire Aksoy

10-Rasim Çakmak

11-Yağmur Akay

12-Asye Doğan

 

ŞIRNAK

Adalet ve Kalkınma Partisi 

1-Arslan Tatar

2-Adnan Şık

3-Lezgin Adıyaman 

4-Rizgin Birlik

 

Cumhuriyet Halk Partisi 

1-Abdullah Gökçe

2-Agit Aykut

3-Hava Adıyaman

4-Şahin Zirek

 

Milliyetçi Hareket Partisi 

1-Hakim Zeyrek

2-Nizar Zeyrek

3-Sultan Semra Arslan

4-Gündüz Ökten

 

Halkların Demokratik Partisi 

1-Faysal Sarıyıldız

2-Leyla Birlik

3-Ferhat Encu

4-Aycan İrmez

 

TEKİRDAĞ

Adalet ve Kalkınma Partisi 

1-Mustafa Yel

2-Ayşe Doğan

3-Metin Akgün

4-Eyüp Kanar

5-Hakan Sunal

6-Ahmet Üzgün

 

Cumhuriyet Halk Partisi 

1-Faik Öztrak

2-Candan Yüceer

3-Emre Köprülü

4-İlhami Özcan Aygun

5-Arzu Mandalı Sucu

6-Şerafetdin Terzi

 

Milliyetçi Hareket Partisi 

1-Bülent Belen

2-Hakan Özgül

3-Kamil Günay

4-Arif Yalçın

5-İsmet Fıçıcı

6-Muhammer Varol

 

Halkların Demokratik Partisi 

1-Erdal Avcı

2-Sevgi Evren Köroğlu

3-Sabri Topçu

4-Sadi Özdemir

5-Elif Güler

6-Lokman Tekin

 

TOKAT

Adalet ve Kalkınma Partisi 

1-Coşkun Çakır

2-Celil Göçer

3-Fatma Gaye Güler

4-Fatih Akgün

5-Mustafa Arslan

 

Cumhuriyet Halk Partisi 

1-Orhan Düzgün

2-Gülperi Coşar

3-Mine Baş

4-Sinan Yavuz Yavaş

5-Tahir Yıldırım

 

Milliyetçi Hareket Partisi 

1-Abdurrahman Başkan

2-Hüseyin Erkan İkikat

3-Yücel Bulut

4-Mustafa Afşın Ünverdi

5-Kübra Sever Taşkıran

 

Halkların Demokratik Partisi 

1-Murat Toprak

2-Bahar Özer

3-Erkan Keskin

4-Şahap Yıldırım

5-Gülcan Gümüş

 

TRABZON

Adalet ve Kalkınma Partisi 

1-Süleyman Soylu

2-Muhammet Balta

3-Ayşe Sula Köseoğlu

4-Adnan Günnar

5-Nihat Tosun

6-Salih Cora

 

Cumhuriyet Halk Partisi 

1-Haluk Pekşen

2-Ali Türen Öztürk

3-Ahmet Kaya

4-Murat Özçilingir

5-Yavuz Karan

6-Mustafa Aydın

 

Milliyetçi Hareket Partisi 

1-Koray Aydın

2-Yavuz Aydın

3-Hüseyin Örs

4-Hasan Akyüz

5-Hasan Suiçmez

6-Hikmet Yılmaz

 

Halkların Demokratik Partisi 

1-Hüseyin Taka

2-Mehmet Can Mutlu

3-Abdulselam Kılıç

4-Mehmet Mustafa Olcayto

5-Turan Çavuşoğlu

6-Nurettin Karadeniz

 

TUNCELİ

Adalet ve Kalkınma Partisi 

1-Mehmet Tunç

2-Ali Ulvi Seyrek

 

Cumhuriyet Halk Partisi 

1-Saniye Barut

2-Kemal Yaşar Atmış

 

Milliyetçi Hareket Partisi 

1-Namık Dursun

2-Hıdır Budak

 

Halkların Demokratik Partisi 

1-Alican Önlü

2-Edibe Şahin

 

UŞAK

Adalet ve Kalkınma Partisi 

1-Mehmet Altay

2-Eyüp Gökhan Özekin

3-Hüseyin Keskin

 

Cumhuriyet Halk Partisi 

1-Özkan Yalım

2-İsmet Akın

3-Mustafa Aydın

 

Milliyetçi Hareket Partisi 

1-Durmuş Yılmaz

2-Gökhan Özoğul

3-Muhammet Gür

 

Halkların Demokratik Partisi 

1-Hanife Güzel

2-Mustafa Kızıldağ

3-Seyithan Yetkin

 

VAN

Adalet ve Kalkınma Partisi 

1-Burhan Kayatürk

2-Ömer Çaha

3-Nahide Hakan 

4-Faruk Alpaslan

5-Hamdullah Şevli

6-Özge Burak Deger

7-Yakup Aladağ

8-Nizamettin Ağar

 

Cumhuriyet Halk Partisi 

1-Nadir Kartal

2-Erkan Nükte

3-Gürgin Aslan

4-Hatice Gülenoğlu

5-Gülcan İnce

6-Hayrullah Irtak

7-Abubekir Yeşilova

8-Muhtar Erdoğan

 

Milliyetçi Hareket Partisi 

1-Gültekin Çavuşoğlu

2-Yavuz Selim Camuşcu

3-Necdet Öztürkçü

4-Ümit Akdağ

5-Mustafa Alkoç

6-Cengiz Çetinöz

7-Ebru Berköz Karaca

8-Ömer Kurtbeyoğlu

 

Halkların Demokratik Partisi 

1-Figen Yüksekdağ Şenoğlu

2-Lezgin Botan

3-Yurdusev Özsökmenler

4-Adem Özcaner

5-Tuğba Hezer

6-Selami Özyaşar 

7-Remzi Özgökçe

8-Yeliz Yıldırım

 

YALOVA

Adalet ve Kalkınma Partisi 

1-Fikri Demirel

2-Mehmet Demirhan

 

Cumhuriyet Halk Partisi 

1-Muharrem İnce

2-Murat Ocak

 

Milliyetçi Hareket Partisi 

1-Ünlem Üstel

2-Ahmet Gençtürk

 

Halkların Demokratik Partisi 

1-Nizamettin Öztürk

2-Aynur Erbay

 

YOZGAT

Adalet ve Kalkınma Partisi 

1-Abdulkadir Akgül

2-Ertuğrul Soysal

3-Yusuf Başer

4-İskender Minar

 

Cumhuriyet Halk Partisi 

1-Hasan Aslan Nurdoğdu

2-Zeynep Kılıçarslan

3-Gülhanım Ceylan

4-Hatice Açıkgöz

 

Milliyetçi Hareket Partisi 

1-Sadir Durmaz

2-Mehmet Ali Çakır

3-Seyit Yücel

4-Yusuf Mertoğlu

 

Halkların Demokratik Partisi 

1-Metin Eroğlu

2-Şükrü Almaz

3-Hatice Ücar

4-Selami Üstündağ

 

ZONGULDAK

Adalet ve Kalkınma Partisi 

1-Hüseyin Özbakır

2-Faruk Çaturoğlu

3-Özcan Ulupınar

4-Emine Çift

5-Akın Kaymak

 

Cumhuriyet Halk Partisi 

1-Şerafettin Turpcu

2-Ünal Demirtaş

3-Deniz Yavuzyılmaz

4-Harun Akın

5-Ali İhsan Köktürk

 

Milliyetçi Hareket Partisi 

1-Zeki Çakan

2-Yavuz Erkmen

3-Ahmet Emre Bayramoğlu

4-Şeyma Elmas Songür

5-Meral Demirbaş

 

Halkların Demokratik Partisi 

1-Ali Topaloğlu

2-Songül Tatlı

3-Fahri Bozbaş

4-İsmahan Yaşar 

5-Bedirhan Güneş


Emoji ile tepki ver!

Bu Haberi Paylaş :

Etiketler :

Benzer Haberler
    0 Yorum
  • Yorumu Gönder
  • Diğer Yorumlar (0)