adscode

Spor salonunda geniş katılımlı veli toplantısı

Genç Gelecek 2014-2015 eğitim öğretim yılı YGS-LYS öğrenci-veli toplantısı, Sancaktepe Belediye Başkanı katılımıyla gerçekleşti.

Spor salonunda geniş katılımlı veli toplantısı
Eğitim
19 Ekim Pazar günü Mustafa Öncel Spor Kompleksi’nde gerçekleşen veli toplantısında Eğitimci-Yazar Sait Çamlıca öğrenci veli iletişimi konusunda seminer verdi.

Toplantının açılış konuşmasını gerçekleştiren Belediye Başkanı İsmail Erdem, eğitimin çocuklarımızın hayatındaki öneme vurgu yaparak “Çocuklarımızı kültürel zenginliklerimize ulaştırmalıyız. İnsana yapılan yatırım en önemli yatırımdır. Sizler gibi bizlerde çocuklarımızın geleceğini düşünüyoruz. Bizim gençlerimizin en iyi üniversiteleri kazanacağına inanıyoruz” dedi.
Müzik Kulübü Bağlama Eğitmeninin seslendirdiği türkülere katılımcılar hep bir ağızdan eşlik etti.

Eğitimci yazar Sait Çamlıca veli-öğrenci iletişimi konusunda seminer verdi. Seminerde Çamlıca velilere: “Önce sizler onlara örnek olmalısınız ki, çocuklarınız da sizden görerek bir şeyler edinsin” dedi.Sait Çamlıca: “Eğitim, sadece diploma almakla değil okumakla gerçekleşir. Tabi okumanın yanında ahlakımızı, edebimizi de korumalıyız. Ahlak, diplomadan daha önemlidir” diyerek gençlere tavsiyelerde bulundu.

Genç Gelecek Fotoğrafçılık Kulübü’nün Belediye Başkanımız İsmail Erdem için sürpriz olarak hazırladığı gençlerin portre fotoğraflarından oluşan Genç Gelecek logolu tablo, Sancaktepe Belediye Başkan Yardımcısı Muhammed Ali Cankatar tarafından Belediye Başkanımız İsmail Erdem’e takdim edildi.

Emoji ile tepki ver!

Bu Haberi Paylaş :

Etiketler :

Benzer Haberler
    0 Yorum
  • Yorumu Gönder
  • Diğer Yorumlar (0)