adscode
adscode

UED SUMMIT 2018, ANTALYA'DA YAPILDI

Uluslararası Eğitim Danışmanları Derneği, ilk zirve toplantısını 29 Kasım 1 - Aralık 2018 tarihlerinde, üyesi olan yurtdışı eğitim danışmanlık firmaları ve yurtdışı eğitim kurumlarının katılımı ile Antalya Belek'de gerçekleştirdi.

UED SUMMIT 2018, ANTALYA'DA YAPILDI
Etkinlikler

UED Summit, yurtdışı eğitim kurumları ve onların ülkemizdeki temsilcisi olan yurtdışı eğitim danışmanlığı firmalarının rahat ve eğlenceli bir ortamda bir araya gelerek sektörün geleceğini tartışacakları bir etkinlik oldu.

 

UED Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Aslıhan Özenç yaptığı açılış konuşmasında, katılımcılara, ana sponsor Guard Me International Insurance ve sponsor ELS Language Services'a teşekkür ettikten sonra şöyle devam etti: “...UED Zirve Toplantısı, sektörümüzün gelişimine yardımcı olacak bir tartışma platformu yaratarak bu alanda bir ilk oldu. Ülkemizin, birçok meydan okuma ile karşı karşıya olduğu ve buna hem ülke çapında hem de küresel çapta etikili bir değişim talebinin eşlik ettiği bir dönem yaşıyoruz. Uluslararası eğitim çok önemli ve heyecan verici bir alan ve bizler UED'nin bu etkinlikleri ile yaratıcı insanları buluşturmaya devam edeceğiz...”

 

Zirve toplantısının ilk bölümünde, hem ülkemizde yerleşik yurtdışı eğitim danışmanlığı firmaları hem de yurtdışı dil okulları için bilgi verici sunum ve paneller yer alırken, ikinci bölümde danışmanlık firmalarının yöneticilerinin sektörel konuları tartıştığı anda diğer salonda yurtdışı dil okullarının yetkilileri ve yurtdışı danışmanlar birebir görüşmeler yaptılar. UED Summit, cumartesi günü Antalya'da bulunan Kurşunlu Şelalesi Tabiat Parkı'na yapılan bir gezi ile sona erdi.

 

 


Emoji ile tepki ver!

Bu Haberi Paylaş :

Etiketler :

Benzer Haberler
    0 Yorum
  • Yorumu Gönder
  • Diğer Yorumlar (0)