adscode

Uluslararası İngilizce Dil Eğitimi Konferansı Türkan Şoray’ın Katılımıyla 25 Şubat’ta

13. Uluslararası İngilizce Dil Eğitimi Konferansı ELT 2017, 25 Şubat’ta Çevre Kolejinde gerçekleştirilecek. Türkan Şoray’ın onur konuğu olarak katılacağı konferansın bu yılki teması ise “THE ART OF TEACHING”(Öğretme…

Uluslararası İngilizce Dil Eğitimi Konferansı Türkan Şoray’ın Katılımıyla 25 Şubat’ta
Eğitim
Uluslararası proje ve başarılarla eğitime adını yazdıran Çevre Koleji, “13. İngilizce Dil Eğitimi Konferansı” ile Türkiye’deki yabancı dil eğitimine katkı sağlamaya devam ediyor.

Çevre Kolejinin her yıl geleneksel olarak düzenlediği Uluslararası İngilizce Dil Eğitimi Konferansı “13th ELT CONFERENCE”, Türkiye’nin farklı yerlerinden gelen yaklaşık 700 İngilizce öğretmeninin ve yayınevinin katılımıyla 25 Şubat 2017 tarihinde Çevre Koleji Erenköy Kampüsünde gerçekleşecek.
Türkan Şoray’ın onur konuğu olarak katılacağı konferansta, Dr. Özgür Bolat, Paul Seligson ve Jamie Keddie İngilizce öğretmenlerine eğitim verecekler. Türkiye’den ve yurt dışından birçok konuşmacının katılacağı “İngilizce Dil Eğitimi” konferansında İngilizce derslerinde uygulanabilecek yöntemler, fikirler ve yeniliklerin yanı sıra hayata ve öğrencilere yaklaşımlar konusunda da bilgiler aktarılacak.

Öğretmenlik mesleği için gerekli niteliklerin ve yeni öğretme metotlarının ele alınacağı günde, ana konuşmaların sonrasında katılımcılar, atölye çalışmalarına da katılacaklar. Gerekli tüm organizasyonların yapıldığı konferansta İngilizce öğretiminin gelişen teknoloji ile entegrasyonu, değişen öğrenci profiline uyum sağlayabilme konusu ve buna paralel olarak da değişen öğretim metotları gün boyu detaylı incelenecek. Katılımcılar gün içerisinde dünyaca ünlü kitap yazarları ve öğretmen eğiticileri ile bizzat görüş alışverişinde bulunabilecek, interaktif bir şekilde zaman geçirilebilecekler.
Oxford University Press, Macmillan Education, Pearson, Cambridge University Press ve Macenta’nın ana sponsor olduğu konferans saat 9.30–16.00 arasında gerçekleşecek.

Emoji ile tepki ver!

Bu Haberi Paylaş :

Etiketler :

Benzer Haberler
    0 Yorum
  • Yorumu Gönder
  • Diğer Yorumlar (0)