adscode
adscode

“Ne Mutlu Sanatla Gülümsetebildiğimiz Çocuklara…”

“Sanattan Yaşama” isimli sosyal sorumluluk projesi; 17-22 Mayıs tarihlerinde CKM Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilecek bir sergiyle, Türkiye’nin önemli sanatçılarını sanatseverlerle buluşturacak.

“Ne Mutlu Sanatla Gülümsetebildiğimiz Çocuklara…”
Etkinlikler
Proje yöneticileri, Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Kadıköy Şubesi adına Güzin Gürsoy, dernek üyesi Ressam Günsu Saraçoğlu ve Ressam Dilşad Atasoy “Sanattan Yaşama” Projesine ilişkin düşüncelerini şöyle aktarmaktadırlar.: 

“ Sanat ve çocuk ekseninde oluşan bir proje hayalimizi ÇYDD ile gerçekleştirme şansını bulduk. Bu proje kapsamında, alanlarında önde gelen sanatçılarımızı ve sanatseverleri aynı platformda bir araya getirebilmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Bu sergiyle hem çok değerli sanatçıların eserlerini bir arada görme şansı bulacaksınız hem de katılımınız ve desteğinizle, ÇYDD güçlenerek eğitim burslarını sürdürecek. Proje kapsamında bağışlanan eserler ve onlardan üretilen çeşitli ürünlerin satışından elde edilecek tüm gelir ÇYDD Kadıköy İktisadi İşletmesi aracılığı ile Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Kadıköy Şubesine bağışlanacaktır.
Biz inanıyoruz ki çocuk eğitimine hep birlikte ne kadar katkı yapabilirsek sorunları o kadar aşacağız. Sadece inanan değil, sorgulayan, öğrenmeye ve anlamaya çalışan bir gençlik görme umudumuz artacak. İnanarak çıktığımız bu yolda bizden desteğini esirgemeyen sanatçı dostlarımıza ve sanatseverlere içtenlikle teşekkür ediyoruz.”
Emoji ile tepki ver!

Bu Haberi Paylaş :

Etiketler :

Benzer Haberler
    0 Yorum
  • Yorumu Gönder
  • Diğer Yorumlar (0)