adscode
adscode

Genç Başarı Eğitim Vakfı 3. kez “Model Organisation” Ödülünün Sahibi Oldu

Junior Achievement Europe tarafından Avrupa’da 43 ülke arasında gerçekleştirilen değerlendirme sonucunda Genç Başarı Eğitim Vakfı 3. kez ‘Model Organisation’ ödülünü kazandı. 

Genç Başarı Eğitim Vakfı 3. kez “Model Organisation” Ödülünün Sahibi Oldu
Vakıf ve Dernekler

Genç Başarı Eğitim Vakfı, Junior Achievement Europe tarafından 43 Avrupa ülkesinin fayda yaratılan öğrenci, gönüllü ve mezun sayısı, ülke içinde uygulanan ulusal ve uluslararası programların etkileri, yönetim ve finansal süreçlerin değerlendirilmesi sonucunda sunulan ‘Model Organisation’ ödülünü 3.kez ülkemize kazandırdı. 

5-35 yaş arası çocukların ve gençlerin potansiyellerini keşfetmeleri, 21. Yüzyıl yetkinlikleri ile donanmaları ve girişimci zihin yapısında yetişen bireyler olmaları için deneyim programları geliştiren ve uygulayan vakıf, 2020-2021 Eğitim öğretim dönemi süresince online ve yüz yüze programları ile 20.000’i aşkın gence dokundu. Ülkemiz genelinde yürüttüğü faaliyetleri ile fayda yaratılan genç sayısını arttırırken, mezun ağını da her yıl genişleten vakıf, programlarına katılan gençler ile çalışmalarını sürdürülebilir bir zeminde yapılandırmakta ve geliştirmekte.

Genç Başarı Eğitim Vakfı Başkanı Çelik Ören, üçüncü kez ‘Model Organisation’ ödülünü kazanmanın gururunu yaşadıklarını belirterek, “Pandemi döneminin olumsuz etkilerine rağmen, Junior Achievement Avrupa ülkeleri içinde erişilen öğrenci, gönüllü ve mezun sayısı, sunulan programların etkililiği ve yönetim performansımız sonucunda ‘Model Organisation’ ödülünü 3. kez ülkemize kazandırmış olmaktan mutluluk duyuyoruz. Bu başarıda emeği geçen bütün ekibimize, Yönetim Kurulumuza ve bizleri destekleyen tüm kurum ve kuruluşlara teşekkürlerimi sunuyorum.’ şeklinde görüşlerini dile getirdi. 


Emoji ile tepki ver!

Bu Haberi Paylaş :


Benzer Haberler
    0 Yorum
  • Yorumu Gönder
  • Diğer Yorumlar (0)