adscode

İşte 2013 Yılı En İyi Kareleri

Anadolu Ajansı, foto muhabirlerince çekilen 2013 yılının en iyi karelerini ''Anadolu Agency's Best Photos of 2013'' adıyla Youtube kanalından paylaştı.

İşte 2013 Yılı En İyi Kareleri
Haber TV
Anadolu Ajansı (AA), foto muhabirlerince çekilen 2013 yılının en iyi karelerini ''Anadolu Agency's Best Photos of 2013'' adıyla Youtube kanalından paylaştı.  
Yaşam ve haber fotoğraflarından oluşan seçki, 2013 yılını özetler nitelikteki birbirinden özel karelerden oluşuyor.
Seçkide Türkiye, Mısır, Fransa, Gazze, Suriye, Filipinler, ABD, Ukrayna gibi çok farklı ülkelerde çekilen, uluslararası medyada da çokça yer almış haber, yaşam, kültür-sanat ve spor fotoğrafları bulunuyor.
Fotoğraflar daha önce AA’nın Haber Akış Sistemi (HAS) üzerinden de Türkçe, İngilizce ve Arapça olarak yayınlanmıştı.
100. yıl hedefleri çerçevesinde çalışmalarını hızlandıran ve dünyanın dörtbir yanına gönderdiği ekiplerle anlık gelişmeleri sıcağı sıcağına yerinde izleyen Anadolu Ajansı, yaşama dair kareleri ile de fark yaratıyor.
Son dönemdeki atılımları yerli ve yabancı basın tarafından dikkatle izlenen AA, dünyadaki en büyük haber ve görüntü dağıtım ağlarından olan "AFP Image Forum" ve "Getty Images" ile yaptığı işbirliği sayesinde , "Anadolu Agency" imzasını öncü bir marka olarak dünya basınının belleğine yerleştirmeye başladı.
Emoji ile tepki ver!

Bu Haberi Paylaş :

Etiketler :

Benzer Haberler
    0 Yorum
  • Yorumu Gönder
  • Diğer Yorumlar (0)