adscode

UEFA ve Kadir Has Üniversitesi İşbirliği Devam Ediyor

UEFA ve Kadir Has Spor Hukuku işbirliğine devem ediyor.

UEFA ve Kadir Has Üniversitesi İşbirliği Devam Ediyor
Okullardan Haberler
Güncelleme : 12-Sep-18 17:20

UEFA Futbol Hukuku Programı’nın ikinci yılın son modülü olan “Spor Tahkim Mahkemesi (CAS): Sistem ve Prosedürler” programı 3-7 Eylül arasında İsviçre’nin Nyon kentinde bulunan UEFA Genel Merkezi’nde düzenlendi.

 

Avrupa Futbol Konfederasyonları Birliği (UEFA), bünyesindeki federasyon ve Avrupa’nın birçok önemli futbol kulübünden programa kabul edilen 24 spor hukukçusunun katıldığı UEFA Futbol Hukuku Programı, 2017- 2018 döneminde ikinci defa düzenlendi. Kadir Has Üniversitesi Spor Çalışmaları Merkezi’nin eğitim ortağı olduğu programda, Av. Dr. Levent Bıçakcı ve Av. Michele Bernasconi Olimpik Müze’de düzenlenen mezuniyet töreninde öğrencilere diplomalarını takdim etmesiyle 2017 – 2018 dönemi sona erdi.

 

Toplamda dört modülden oluşan ve lider akademik ortak olan Kadir Has Üniversitesi’nin yanı sıra programın diğer akademik ortakları Padova Üniversitesi ve Rey Juan Carlos Üniversitesi’nin temsilcileri de mezuniyet töreninde yer aldı. Programda Kadir Has Üniversitesi’ni temsilen üniversitenin Mütevelli Heyeti Üyesi Av. Dr. Levent Bıçakcı ve Spor Çalışmaları Merkezi Müdürü Emir Güney görev aldı.

 

UEFA Futbol Hukuku Programı’nın üçüncüsü 2019 Ekim ayında Kadir Has Üniversitesi’nde düzenlenecek ilk eğitim modülü ile başlayacak ve 2020 Eylül ayında UEFA genel merkezinde düzenlenecek son program ile sona erecek.


Emoji ile tepki ver!

Bu Haberi Paylaş :

Etiketler :

Benzer Haberler
    0 Yorum
  • Yorumu Gönder
  • Diğer Yorumlar (0)