adscode

Beykoz Üniversitesi'nden online tercih danışmanlığı

YKS sonuçları açıklandı. Adayları yoğun bir tercih süreci bekliyor. Üniversite tercihleri için heyecanlı bir bekleyişe giren adaylar tercih edecekleri üniversiteler hakkında araştırma yapmaya başladılar.

Beykoz Üniversitesi'nden online tercih danışmanlığı
Üniversite
Güncelleme : 29-Jul-21 19:47

Beykoz Üniversitesi’nin Tercih ve Tanıtım Günleri de başladı, üniversite bu yıl ‘Online Tercih Danışmanlığı’ ile tüm adayların yanında.

 

Heyecanla beklenen YKS sonuçları açıklandı. Sınav puanlarını öğrenen üniversite adayı binlerce genç tercihlerini yapacak. Beykoz Üniversitesi’nde “2021 Tercih ve Tanıtım Günleri” başladı. Tercih ve Tanıtım Günleri’nde adaylar maske, mesafe ve hijyen koşullarının sağlandığı Kavacık Yerleşkesi’nde yüz yüze üniversite ve tercihler hakkında akademisyen ve tercih uzmanlarından bilgi alabilecekleri gibi bu yıl “Online Tercih Danışmanlığı” hizmetinden de faydalanabilecek. Adaylar isterlerse üniversitenin ‘WhatsApp Tercih Hattı’ üzerinden de Aday Öğrenci İlişkileri Ekibi ile görüntülü olarak gerçekleşecek online tercih danışmanlığı hizmeti ile tüm programlar ve üniversite tercihleri hakkında bilgi alabilecek.

 

Online Tercih Danışmanlığı

‘Online Tercih Danışmanlığı’ hizmeti hafta içi her gün 10.00-16.00 saatleri arasında randevulu olarak gerçekleştirilecek. Adaylar randevu ve ‘WhatsApp Tercih Hattı’ hakkında detaylı bilgi için  www.beykoz.edu.tr adresini ziyaret edebilirler.


Emoji ile tepki ver!

Bu Haberi Paylaş :

Etiketler :

Benzer Haberler
    0 Yorum
  • Yorumu Gönder
  • Diğer Yorumlar (0)