adscode
adscode
adscode testttt
adscode oguzzz

E-ticaret Akademisi Eğitim Programı Başlıyor

ETİD tarafından, TTNET sponsorluğunda düzenlenen E-ticaret Akademisi Eğitim Programı Başlıyor.

 E-ticaret Akademisi Eğitim Programı Başlıyor
Eğitim


Elektronik Ticaret İşletmecileri Derneği (ETİD) tarafından hayata geçirilen E-Ticaret Akademisi Eğitim Programı, Türkiye’nin lider internet şirketi TTNET ev sahipliğinde başlıyor. Sektörün önde gelen yönetici ve girişimcilerinin e-ticaret sitesi kurmaktan finans yönetimine kadar birçok farklı konuda verecekleri eğitimler, katılımcılara farklı bakış açıları kazandırmayı hedefliyor.


25.03.2014, İstanbul

Üye ağıyla Türkiye e-ticaret sektörünün yüzde 90’ını temsil eden Elektronik Ticaret İşletmecileri Derneği (ETİD) tarafından hayata geçirilen E-Ticaret Akademisi Eğitim Programı başlıyor. Türkiye’nin lider internet şirketi TTNET sponsorluğundaki program, sektörün önde gelen yöneticileri ve girişimcileri tarafından verilecek eğitimlerle katılımcılara farklı bakış açıları kazandırmayı hedefliyor.

Kesintisiz büyümesini sürdüren e-ticaret sektörüne yeni istihdam sağlanması, mevcut insan kaynağının eğitilmesi, sektöre yeni giriş yapan profesyonel adayları, girişimciler ve sektörün çözüm ortakları için e-ticaret süreçlerine derinlemesine bir bakış sağlanması da programın amaçları arasında yer alıyor.

5-6 ve 12-13 Nisan tarihlerinde toplam 16 saat olarak gerçekleşecek eğitimlerde, e-ticaret sitesi kurmaktan başarılı bir site yönetimine, pazarlama planı oluşturmaktan finans yönetimine kadar birçok konu tüm ayrıntılarıyla ele alınacak.

E-Ticaret Akademisi Eğitim Programı’nın eğitimcileri arasında, ETİD Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Orhun’un yanı sıra Sahibinden.com, Evmanya, Gemicioğlu Hukuk Bürosu, Google, Acunn.com, akakce.com, PayU, Kliksa, Doğan Online, Markafoni, SEM, Euro Message, Positive, Hepsiburada.com, Media Markt, 1v1y.com, Pozitron ve TTNET yöneticileri yer alıyor.   

İstanbul Şişli’de bulunan TTNET Genel Müdürlük binasında gerçekleşecek eğitimlerle ilgili ayrıntılı bilgi  HYPERLINK "http://etidakademi.com" http://etidakademi.com  adresinden alınabiliyor.Emoji ile tepki ver!

Bu Haberi Paylaş :

Etiketler :

Benzer Haberler
    0 Yorum
  • Yorumu Gönder
  • Diğer Yorumlar (0)