Sandıktan çıkan sonuçlara göre, AKP yüzde 40.81 CHP 25.0 , MHP 16.33, HDP 13.07 oy aldı. Buna göre AKP 258, CHP 132, MHP 81, HDP ise 79 milletvekili çıkarabildi.
CHP (3): Hüseyin Çamak, Durmuş Fikri Sağlar, Aytuğ Atıcı
AKP (3): Mustafa Muhammet Gültak, Yılmaz Tezcan, Muhsin Kızılkaya
MHP (3): Oktay Öztürk, Baki Şimşek. Ali Öz
HDP (2): Dengir Mir Mehmet, Çilem Öz
İSTANBUL 1. BÖLGE
AKP (14): İdris Güllüce, Mihrimah Belma Satır, Erol Kaya, Ahmet Berat Çonkar, Osman Can, Berat Albayrak, İsmet Uçma, Metin Külünk, Ravza Kavakcı Kan, Erkan Kandemir, Alev Dedegil, Mehmet Ali Pulcu, Hasan Sert, Hüseyin Yayman
CHP (11): Şafak Pavey, Gamze Akkuş İlgezdi, Gürsel Tekin, Barış Yarkadaş, Mehmet Akif Hamzaçebi, Mahmut Tanal, İlhan Kesici, Oğuz Kaan Salıcı, İhsan Özkes, Onursal Adıgüzel, Ali Özcan
AKP (12): Volkan Bozkır, Ayşe Nur Bahçekapılı, Ekrem Erdem, Aziz Babuşçu, Durmuş Ali Sarıkaya, Ethem Tolga, Şirin Ünal, Fatma Benli, Hüseyin Bürge, Sevim Savaşer, Haydar Ali Yıldız, Markar Eseyan
CHP (8): Selina Doğan, Aykut Erdoğdu, Mustafa Sezgin Tanrıkulu, Dursun Çiçek, Süleyman Sencer Ayata, Gülay Yedekçi Arslan, Kadri Enis Berberoğlu, Didem Engin
MHP (3): Ekmeleddin Mehmet İhsanoğlu, Celal Adan, Murat Başesgioğlu
İSTANBUL 3. BÖLGE:
AKP (13): Mustafa Şentop, Özlem Zengin, Feyzullah Kıyıklık, Mehmet Muş, Mehmet Doğan Kubat, Tülay Kaynarca, Abdurrahim Boynukalın, Harun Karaca, Uğur Işılak, Mustafa Yeneroğlu, Mustafa Afşın Yazıcıoğlu, Mehmet Metiner, Halis Dalkılıç
CHP (9): Bihlun Tamaylıgil, İlhan Cihaner, Engin Altay, Ali Şeker, Erdoğan Toprak, Eren Erdem, Murat Özçelik, Zeynel Emre, Mehmet Bekaroğlu
HDP (5): Pervin Buldan, Garo Paylan, Abdullah Levent Tüzel, Ali Kenanoğlu, Emine Beyza Üstün
CHP (6): Zeynep Altıok, Kemal Kılıçdaroğlu, Zekeriya Temizel, Mustafa Ali Balbay, Aytun Çıray, Kamil Okyay Sındır
AKP (4): Mustafa İbrahim Turhan, Nesrin Ulema, Hamza Dağ, Kerem Ali Sürekli
MHP (2): Ahmet Kenan Tanrıkulu, Murat Koç
HDP (1): Müslüm Doğan
KARS
HDP (2): Ayhan Bilgen, Şafak Özanli
AKP (1): Mehmet Uçum
KASTAMONU
AKP (2): Mustafa Gökhan Gülşen, Metin Çelik
MHP (1): Emin Çınar
KAYSERİ
AKP (5): Mehmet Özhaseki, Ahmet Doğan, Yaşar Karayel, Kemal Tekden, Havva Talay Çalış
MHP (3): Yusuf Halaçoğlu, Ali Kilci, Süleyman Korkmaz
CHP (1): Çetin Arık
KIRKLAREL
CHP (2): Türabi Kayan, Vecdi Gündoğdu
AKP (1): Hamdi Irmakİ
KIRŞEHİR
AKP (1): Salih Çetinkaya
MHP (1): Cemil Yıldırım
KOCAELİ
AKP (6): Fikri Işık, Radiye Sezer Katırcıoğlu, Zeki Aygün, İlyas Şeker, Mehmet Akif Yılmaz, Cemalettin Kaflı
CHP (3): Fatma Kaplan Hürriyet, Haydar Akar, Tahsin Tarhan
MHP (2): Saffet Sancaklı, Lütfü Türkkan
KONYA
AKP (11): Ahmet Davutoğlu, Mustafa Baloğlu, Hüsnüye Erdoğan, Ziya Altunyaldız, Muhammet Uğur, Leyla Şahin Usta, Mehmet Babaoğlu, Abdullah Ağralı, Halil Etyemez, Rüveyda Gülseren Işık, Hacı Ahmet Özdemir
MHP (2): Mustafa Kalaycı, Mustafa Sait Gönen
CHP (1): Mustafa Hüsnü Bozkurt
KÜTAHYA
AKP (3): Mustafa Şükrü Nazlı, Vural Kavuncu, İshak Gazel
MHP (1): Alim Işık
MALATYA
AKP (5): Öznur Çalık, Taha Özhan, Mustafa Şahin, Nurettin Yaşar, Bülent Tüfenkçi
CHP (1): Veli Ağbaba
MANİSA
AKP (4): Recai Berber, Uğur Aydemir, Selçuk Özdağ, Murat Baybatur
CHP (3): Özgür Özel, Mazlum Nurlu, Tur Yıldız Biçer
MHP (2): Erkan Akçay, Zeynel Balkız
KAHRAMANMARAŞ
AKP (6): Mahir Ünal, Nursel Reyhanlıoğlu, Veysi Kaynak, Sevde Bayazıt Kaçar, Mehmet Uğur Dilipak, Mehmet İlker Çitil
MHP (2): Fahrettin Oğuz Tor, Sefer Aycan
MARDİN
HDP (5): Mithat Sancar, Gülser Yıldırım, Erol Dora, Mehmet Ali Aslan, Enise Güneyli
AKP (1): Orhan Miroğlu
MUĞLA
CHP (3): Akın Üstündağ, Ömer Süha Aldan, Nurettin Demir