adscode
adscode
adscode testttt
adscode oguzzz

Kedi Faruk'u atan kişinin kim olduğu belli oldu!

Sınav sırasında öğretmenin okulun kedisi Faruk'u 5. kattan attığı iddiası üzerine harekete geçilmiş ve soruşturma başlatılmıştı. Öğretmen denilen kişinin üniversite öğrencisi Ferhat A. olduğu ortaya çıktı.

Kedi Faruk'u atan kişinin kim olduğu belli oldu!
Eğitim
Güncelleme : 28-Mar-24 18:00

Terakki Vakfı Okulları'nın Levent yerleşkesine IELTS sınavı için başka bir okuldan gelen öğretmenin, sınav esnasında okulun sevilen kedisi Faruk'u 5. kattan aşağıya attığına dair sosyal medyada yapılan bir paylaşım ekipleri harekete geçirdi.

ÖĞRENCİLERİ TEHDİT ETTİ

Sosyal medyada bazı hesaplar üzerinden, "Geçtiğimiz günlerde yapılan Terakki Vakfı Okulları'nın Levent yerleşkesine IELTS sınavı için başka bir okuldan gelen öğretmen, sınav esnasında okulun sevilen kedisi Faruk'u 5. kattan aşağıya attı. Kediye ne olduğunu merak edip pencereye yönelen öğrencileri ise bir daha sınava girememekle tehdit etti. Kedi Faruk'un 2 bacağı kırık ve iç kanaması var, öğrenciler bulduğunda hayattaymış, ancak şu anda durumu ağır" diye paylaşımlarda bulunuldu.

 ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ OLDUĞU ORTAYA ÇIKTI

Paylaşım üzerine çalışma başlatan Asayiş Şube Müdürlüğü’ne bağlı Çevre Doğa ve Hayvanları Koruma Büro Amirliği ekipleri, öyle bir olayın yaşanıp yaşanmadığını tespit etmek için harekete geçti. Yapılan çalışmalarda sınav sırasında kediyi 5'inci kattan atan kişinin Mimar Sinan Üniversitesi'nin felsefe bölümünde okuyan Ferhat A. olduğu ortaya çıktı.


Emoji ile tepki ver!

Bu Haberi Paylaş :


Benzer Haberler
    0 Yorum
  • Yorumu Gönder
  • Diğer Yorumlar (0)