adscode
adscode
adscode testttt
adscode oguzzz

Haluk Levent'ten 100 Gün Üst Üste Konser

Şarkıcı Haluk Levent, uyuşturucu maddelerin zararlarına dikkati çekmek amacıyla Türkiye'nin birçok yerinde 100 gün üst üste konser verecek.

Haluk Levent'ten 100 Gün Üst Üste Konser
Kültür Sanat

Gerçekleştirdiği sosyal projelerle gündeme gelen rock müziğin tanınan ismi Haluk Levent, yeni bir sosyal sorumluluk projesine hazırlanıyor. Son dönemlerde bonzai kullanımının artması nedeniyle bu soruna dikkati çekmek isteyen Levent, Türkiye'nin dört bir yerinde 100 gün sürecek konser dizisi gerçekleştirmeye karar verdi. 

Yaz aylarında her güne bir konser sığdırmayı hedefleyen ve konser maratonuna İzmir'in Seferihisar ilçesinden başlayacak olan Levent, 100. konserini İstanbul'daki Harbiye Açık Hava Sahnesi'nde yaparak bu maratona son vermeyi planlıyor.

Daha önce 10 saat 55 dakika sahnede kalarak bir rekora imza atan Haluk Levent, 100 günlük konser maratonuyla ilgili de Guinness Rekorlar Kitabı'na başvurduklarını söyledi.

Konserlerden elde edilecek gelirin, uyuşturucu bağımlılarının tedavisini yürütecek bir rehabilitasyon merkezinin açılması için kullanılacağını belirten Levent, "Gençlerimizi bu bataktan kurtarabilmek, daha çok dikkati çekebilmek, ses getirebilmek için '100 Konser Üst Üste' projemi hayata geçiriyorum. Aynı zamanda bu bir dünya rekoru olacak" dedi.


Emoji ile tepki ver!

Bu Haberi Paylaş :

Etiketler :

Benzer Haberler
    0 Yorum
  • Yorumu Gönder
  • Diğer Yorumlar (0)